Audion Sterling Stereo Anniv. - 12W EL34 Hard - wired Integra Power Amplifiers
Opis towaru
Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny Audion Sterling Anniversary posiada wszystkie połączenia zrobione na sztywno, punkt po punkcie. Przy jego produkcji użyto lepszych podzespołów oraz większego, ręcznie wykonanego transformatora wyjściowego Audion (EI96). Ten pentodowy wzmacniacz stereofoniczny EL34 ma niewielkie sprzężenie zwrotne. Cała obudowa i osłona transformatora jest wykonana z czarnego aluminium malowanego proszkowo. Górna płyta oraz firmowa tabliczka są ze stali nierdzewnej wypolerowanej na wysoki połysk.
Połączenie to pozwala uzyskać płynne przejścia, dobry odbiór sygnału oraz świetne krzywe reakcji. Różnica między modelami Mk1 na płytce drukowanej, a modelami Anniversary jest wyraźnie słyszalna. Jest to spowodowane użyciem większych transformatorów oraz lepszych podzespołów.
Dobór wzmacniacza
Model Sterling jest przeznaczony do użytku z głośnikami o efektywności 89 dB lub większej. Tworzy idealne połączenie z naszymi kablami z serii Proton. Wzmacniacz posiada moc 12 watów przy 8 omach. Można go także dostosować do współpracy z głośnikami 4-omowymi. Model zintegrowany posiada 5 wejść liniowych i bezpośrednie wyjście magnetofonowe, z możliwością przełączania z poziomu przedniego panelu. Dla tego modelu dostępne są różne opcje, szczegóły znajdziesz na końcu.
Jakość w każdym calu
Ponieważ urządzenie posiada regulację głośności na przednim panelu oraz 5 wejść stereo z tyłu, oznacza to, że nie trzeba podłączać przedwzmacniacza, chyba że potrzebny jest stopień gramofonowy. Wzmacniacz posiada automatyczny dobór prądu podkładu lamp. Współpracuje z dowolnymi lampami EL34 (urządzenie wyposażono w lampy Electro Harmonix).
Sterling to dobra, podstawowa końcówka mocy klasy A ze stałymi połączeniami (Air Wired©). Dźwiękowo bardzo lekka, o dobrej reakcji. Wersja zintegrowana (dostępne jest standardowe wejście stereo).
Zintegrowany wzmacniacz Sterling jest wykonany z części pochodzących z Europy i Stanów Zjednoczonych. Staramy się unikać chińskich podzespołów. Nasze transformatory wyjściowe są nawijane przez nas, zgodnie z wyznaczonymi przez nas standardami, a wiele podzespołów jest wykonywanych przez nas lub specjalnie na nasze zamówienie. Użyte lampy to Electro Harmonix EL34 i rosyjskie lampy NOS 6H1N jako lampy końcowe i wejściowe.
Moc wyjściowa: 2 x 12 W Class A przy 8 Ohm 240V AC
Obciążenie: 8 Ohm
Czułość Ref: 200mV
Zniekształcenia @ 1W: 0,1%
Odstęp od szumów przy pełnej mocy: < (CCIR) <- 85 dB
Pasmo przenoszenia: 14 > 40 KHz ±1 dB RIAA
Pobór mocy: 140 Watów
Lampy: 2 x EL34, 2 x 6H1N
Zalecana efektywność kolumn głośnikowych: 89 dB
Wymiary: 42cm gł.; 23 cm szer.; 19 cm wys.
Waga: 14 kg
Bezpiecznik: 500mA/240V
Gwarancja: 2 lata (urządzenie); 6 miesięcy (lampa)
Cechy towaru
-
Podatek VAT23,00%
-
Kod EAN2310000000367