Nowy koszyk 0 PLN

Audion Select 1.0 Passive Line Level Pre-amps

Dostępność: Dostępny na zamówienie
4 552,00 PLN
brutto
3 700,81 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Przedwzmacniacz pasywny Audion 1.0 został zaprojektowany i zbudowany przy użyciu najlepszych komponentów, które przyczyniają się do uzyskania czystej reprodukcji dźwięku. Regulator głośności to wysokiej jakości potencjometr stereofoniczny typu ALPS, który zapewnia precyzyjny dźwięk stereo na każdym poziomie głośności.

 

Pasywny przedwzmacniacz 1.0 posiada 5 stereofonicznych wejść o poziomie liniowym, 2 wyjścia stereofoniczne oraz nietłumione stereofoniczne wyjście taśmy liniowej, a także przełącznik ground lift umożliwiający uniesienie wewnętrznej masy ponad poziom masy obudowy. Pomaga to zredukować szumy pochodzące z podłączonych urządzeń.

 

Coraz więcej audiofilów odkrywa zalety pasywnych przedwzmacniaczy, głównie dlatego, że częściej niż w innych przypadkach, pasywny przedwzmacniacz wykonuje podstawową pracę przedwzmacniacza (przełączanie wejść i kontrola głośności) czyniąc jednocześnie najmniejszą szkodę dla sygnału audio.

 

Pasywny przedwzmacniacz jest jak prosty regulator głośności, niewiele części zmienia dźwięk, a co najlepsze, to co wychodzi, jest w zasadzie tym, co wchodzi.

 

Obudowa wykonana jest w całości z aluminium, tak jak nasze wzmacniacze Anniversary, ma podobne wymiary przedniej ścianki i wygląd, ale jest łatwa do ustawienia, ponieważ jest tylko o połowę głębsza.

 

Typ: Pasywny przedwzmacniacz regulator głośności i selektor kanałów

Wejścia: 5 par stereofonicznych wejść o poziomie liniowym

Wyjścia: 2 pary stereofoniczne o tłumionym poziomie liniowym 50K i 1 para stereofoniczna bez tłumienia (wyjście na taśmę)

Regulacja: Potencjometr Alps

Okablowanie wewnętrzne: Czysta lita miedź 4N

Wymiary: 21cm głębokości, 23cm szerokości i 10cm wysokości.

Obudowa: zaprojektowana tak, aby pasowała do innych wzmacniaczy z serii Anniversary.

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Audion Select 1.0 Passive Line Level Pre-amps
star star star star star