Nowy koszyk 0 PLN

MADRIX RADAR fusion small

Dostępność: Dostępny na zamówienie
2 356,00 PLN
brutto
1 915,45 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Licencja oprogramowania: Madrix Radar Fusion Small

Urządzenia RDM/Podrzędne: 32

Zarządzanie: Tak

Konfiguracja: Tak

Monitorowanie: Tak

 

Zarządzanie. Zarządzaj wszystkimi urządzeniami zdalnie. Zarządzaj nimi w inteligentny sposób.

Gdziekolwiek się udasz, aranżacje świetlne pięknie rozświetlają świat wokół nas. Klienci oczekują, że będą one działać bez zakłóceń, każdego dnia. Za kulisami, branża oświetleniowa zmaga się ze złożonymi aspektami współczesnej technologii. Coraz większe projekty stają się coraz trudniejsze w zarządzaniu i utrzymaniu.

 

Dlatego dzisiejsze oświetlenie DMX wyposażone jest w zdalne zarządzanie urządzeniami RDM (Remote Device Management) czyli jest to dwustronna komunikacja do odbierania instrukcji, jak i wysyłania informacji zwrotnych. Kiedy urządzania przekazują dane, zyskujesz dostęp do całej gamy nowych informacji, stanu urządzenia i kontroli. MADRIX® RADAR to kompletny zestaw narzędzi, aby móc w pełni wykorzystać te dane: automatycznie i efektywnie.

 

Sprawuj nadzór nad całym oświetleniem w jednym miejscu. Obsługuj wiele urządzeń RDM. Jest to nowa aplikacja, która otwiera zupełnie nowe możliwości przed Tobą i Twoimi klientami. MADRIX® RADAR oferuje automatyczną zmianę kanałów oświetlenia, w pełni automatyczne monitorowanie urządzeń 24/7, wysyła automatyczne komunikaty e-mail i wiele więcej.

 

Zmień sposób pracy z oprawami oświetleniowymi. Zdalnie zmieniaj ustawienia w prosty sposób. Pozwól, aby program automatycznie monitorował urządzenia za Ciebie. Jednym rzutem oka sprawdź efekty na podglądzie. Oznacza to, że rozstawienie sprzętu i jego konserwacja są dużo szybsze, dużo łatwiejsze i dużo tańsze.

 

Stwórz bazę wcześniejszych danych z czujników i śledź parametry urządzeń, takie jak temperatura i czas pracy. Wymień urządzenia, które mogą wkrótce ulec awarii, zanim to nastąpi. Spraw, by koszty utrzymania były bardziej przewidywalne dzięki ich efektywnemu planowaniu.

 

Zapewnij każdemu projektowi najlepsze wsparcie. Zacznij oferować klientom zupełnie nowe korzyści. Uwolnij pełen potencjał RDM.

 

Konfiguracja. Poznaj swoje nowe ulubione urządzenie adresujące.

 

Wygodny zdalny dostęp

 

Łatwo skonfiguruj urządzenia RDM zdalnie. Oznacza to, że wygodnie możesz wykonać dowolną konfigurację z poziomu komputera, bez konieczności bezpośredniego dostępu do urządzeń na konstrukcji, suficie lub fasadzie budynku.

 

Uproszczone adresowanie urządzeń oświetleniowych

 

Oszczędź sobie skomplikowanej procedury ręcznego ustawiania wszystkich urządzeń oświetleniowych w projekcie przed ich montażem. Swobodnie modyfikuj ustawienia urządzeń, takie jak ważne adresy początkowe DMX, już po ich instalacji.

 

Niewiarygodnie szybki przebieg pracy

 

Znacznie ogranicz czasochłonny proces konfiguracji dużej liczby urządzeń. Skorzystaj z wbudowanej funkcji wyszukiwania i zmieniaj ustawienia pojedynczego urządzenia lub wybierz kilka pozycji i szybko wprowadź wiele zmian na raz.

 

Niewiarygodnie skuteczna automatyzacja

 

Pozwól, by program automatycznie ustawił adresy wszystkich urządzeń oświetleniowych w jednym uniwersie DMX lub w całym zakresie adresów. Po prostu przeciągnij i upuść w odpowiedniej kolejności. Ustawianie adresów DMX nigdy nie było szybsze.

 

Użyteczne wykrywanie urządzeń oświetleniowych

 

Użyj wbudowanej funkcji podświetlenia, która wyzwoli jasne, białe światło w danym urządzeniu oświetleniowym, co pozwoli na jego szybką identyfikację w instalacji. Sprawdź, czy urządzenie prawidłowo reaguje na komendy DMX lub czy urządzenia w rzędzie mają poprawne adresy.

 

Pełne wsparcie

 

MADRIX® RADAR wspiera wszystkie parametry RDM wymienione na oficjalnej stronie specyfikacji protokołów ANSI E1.20 i ANSI E1.37-1 przez Art-Net (także pakiet ArtRdm). Uwzględnione są wszystkie stałe parametry (PIDs dla Set i Get) oraz specyficzne parametry wbudowane przez producenta urządzenia.

 

Monitorowanie. W pełni automatyczne monitorowanie urządzeń 24/7 z automatycznymi powiadomieniami.

 

Ciągłe monitorowanie

 

Pozwól, by program monitorował wszystkie Twoje urządzenia przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Odbywa się to w pełni automatycznie, bez potrzeby nadzoru. Wcześniej było to po prostu niemożliwe.

 

Uzyskiwanie zrozumiałych danych z sensorów

 

MADRIX® RADAR sprawdza stan urządzeń: napięcie, temperaturę, status, cykl zasilania, cykl życia i inne. Podgląd graficzny pozwala szybko sprawdzić, czy wartości z sensorów mieszczą się w ustalonych limitach i czy wyszły poza ustalone granicę.

 

Raporty zdarzeń

 

Oprócz zwykłego żądania i odbierania informacji,

oprogramowanie będzie stosować własne procedury logiczne w celu tworzenia zdarzeń dla użytkownika. Poprzez próbkowanie

i walidację przychodzących danych MADRIX® RADAR dostarcza raporty, które mogą być użyteczne dla użytkownika.

 

Automatyczne powiadomienia

 

Jeśli MADRIX® RADAR wykryje jakiekolwiek nieprawidłowości, możesz automatycznie otrzymać aktualizację statusu w programie, uruchomić skrypt PowerShell lub dostać wiadomość e-mail. W skrócie, będziesz zawsze doskonale poinformowany.

 

System MADRIX®. Korzystaj z wysokiej jakości oprogramowania i wysokiej jakości sprzętu.

 

MADRIX® RADAR to niezależne oprogramowanie, które pozwala wybrać kompatybilne bramki RDM.

 

Z bramkami RDM MADRIX® zyskujesz ogromną przewagę pracy z w pełni zintegrowanym systemem.

 

Nasz sprzęt MADRIX® przetwarza pakiety danych RDM w sposób, który nie koliduje z pakietami danych DMX podczas pracy na żywo, co może prowadzić do mrugania lub innych zakłóceń. Interfejsy MADRIX® zarządzają strumieniami danych w sposób wysoce inteligentny i efektywny.

 

 

Specyfikacja

 

Języki interfejsu użytkownika: Angielski

Wspierane systemy operacyjne: Microsoft Windows 10 tylko 64-bitowy

Wymagane licencje: Licencje MADRIX® RADAR wymagają ważnego, metalowego klucza MADRIX® KEY.

Wersja demo: Pobierz MADRIX® RADAR ze strony www.madrix.com

 

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla MADRIX RADAR fusion small
star star star star star