Nowy koszyk 0 PLN

PIXELATOR MINI ENTTEC

Dostępność: Dostępny na zamówienie
4 237,00 PLN
brutto
3 444,72 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  1kg
 • Kod EAN
  3000000014882
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Pixelator Mini to inteligentne, ekonomiczne rozwiązanie do sterowania oświetleniem. Jest to kompaktowy konwerter 16 uniwesalnych urządzeń do montażu w szafie, na powierzchni i na szynie DIN, z protokołem eDMX na piksele LED.

 

Łatwe sterowanie pikselami LED

Pixelator Mini firmy ENTTEC jest instalacyjnym konwerterem pikseli Ethernet, zaprojektowanym w celu ułatwienia sterowania pikselami LED. W sumie Pixelator Mini może konwertować do 8 192 kanałów (2 730 pikseli RGB) na 8 wyjściach PLink (2 uniwersa na port) z idealną synchronizacją na każdym z nich.

 

Pixelator Mini działa jako główna część systemu sterowania PLink firmy ENTTEC. Dane PLink, które generuje, mogą być przesyłane na odległość do 300 m przy użyciu standardowego okablowania CAT6, aby podłączyć się do kompaktowych modułów wtrysku mocy i ściemniaczy LED firmy ENTTEC.

 

Sercem projektu jest elastyczność. Pixelator Mini można zasilać za pomocą zasilacza DC znajdującego się w zestawie lub za pomocą PoE. Zainstaluj urządzenie za pomocą jednej z czterech opcji montażu dołączonych do zestawu, a następnie skonfiguruj i aktualizuj je z dowolnego miejsca w sieci za pomocą intuicyjnego interfejsu internetowego.

 

Funkcje

Obsługa szerokiej gamy taśm pikselowych i punktów LED

Do systemu Pixelator można podłączyć dowolne taśmy pikselowe lub punkty pikselowe firmy ENTTEC za pomocą PLink Injector. Wtryskiwacz PLink pobiera dane PLink i konwertuje je na SPI (Serial Peripheral Interface), protokół komunikacyjny wymagany przez pikselowe diody LED. W sekcji Materiały do pobrania znajduje się tabela zawierająca wszystkie zgodne protokoły SPI LED obsługiwane przez Pixelator Mini.

 

ENTTEC jest sprawdzonym dostawcą niezawodnych rozwiązań do sterowania pikselami, którego produkty są używane na całym świecie.

 

Konwerter pikseli Pixelator Mini Ethernet LED posiada wewnętrzny bufor i logikę synchronizacji, dzięki czemu wszystkie osiem portów wyjściowych PLink jest idealnie zsynchronizowanych. Co więcej, dzięki zastosowaniu pakietu ArtSync wszystkie Pixelatory Mini w Twojej instalacji będą ze sobą zsynchronizowane. Możesz być pewny, że z systemem ENTTEC możesz budować ogromne matryce LED obejmujące wiele urządzeń bez doświadczania jittera, opóźnień czy rozrywania treści na wyjściu pikseli.

 

Mówiąc prościej, wszystko działa tak, jak tego oczekujesz.

 

Marzenie instalatora

Wytrzymała konstrukcja sterownika pikselowego Pixelator Mini Ethernet LED w rozmiarze 1U o szerokości połowy szerokości jest wzbogacona o opcje zasilania PoE lub 12-24 VDC oraz przednie wskaźniki LED, które pokazują stan i połączenie każdego urządzenia. - Wszystko po to, aby instalacja była prosta i szybka. Ponadto Pixelator Mini jest standardowo dostarczany z akcesoriami do montażu w stojaku, montażu powierzchniowego i montażu na szynie DIN.

Dowolność

Architektura systemu Pixelator Mini daje wiele możliwości konfiguracji. A dzięki funkcji ArtSync wiele urządzeń Pixelator Mini w projekcie będzie zawsze idealnie zsynchronizowanych.

 

Intuicja

Dzięki niezwykle łatwemu w obsłudze interfejsowi internetowemu Pixelator Mini od razu po wyjęciu z pudełka będziesz mógł rozpocząć pracę. Zapomnij o nauce i poświęć więcej czasu na przyjemne rzeczy.

 

Kreatywność

Pixelator Mini umożliwia sterowanie instalacjami, o których wcześniej można było tylko pomarzyć, dzięki 1024 kanałom na każdym porcie. To ponad 5 m taśmy pikseli, czyli 2730 pikseli RGB!

 

Obsługa wielu protokołów

 

ArtNet

sACN

ESP

Kling-Net

 

Wejście/wyjście

 

1 x port Ethernet 10/100Mb/s (z PoE)

8 x porty wyjściowe PLink na RJ45 (dane PLink)

 

Zaufana technologia firmy ENTTEC

Obsługa szerokiej gamy pasków i kropek LED

Każde z ośmiu wyjść Pixelatora Mini może sterować maksymalnie 2 uniwersami pikseli DMX:

 

Typ piksela Ilość

RGBW (8 bitów) 256

RGB (8 bitów) 340

Biały (8 bitów) 1024

Typ piksela Ilość

RGBW (16 bitów) 128

RGB (16 bitów) 170

Biały (16-bitowy) 512

 

 

Konfiguracja przez Internet

ENTTEC był pionierem w wykorzystaniu interfejsów internetowych w sektorze sterowania oświetleniem, możesz połączyć się ze swoim Pixelatorem Mini z dowolnego miejsca w tej samej sieci za pomocą dowolnej nowoczesnej przeglądarki internetowej. Podobnie jak wszystkie produkty sieciowe ENTTEC, interfejs internetowy Pixelator Mini pozwala na podłączenie, konfigurację, zarządzanie i aktualizację konwertera pikseli Pixelator Mini Ethernet LED.

 

Dwie warstwy solidnej ochrony

Pixelator Mini został zaprojektowany do pracy w trybie 24/7. Każda linia danych jest wyposażona w bezpiecznik resetowalny i zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, które chroni ją przed wyładowaniami stykowymi o napięciu do 8 kV.

 

Co to oznacza w praktyce? Jeśli okablowanie danych ulegnie uszkodzeniu, co spowoduje skok napięcia, instalator z dużą siłą wywoła wstrząs statyczny lub linie DMX będą miały dużo szumu elektrycznego, problem nie zostanie przeniesiony przez Pixelator Mini na inne urządzenia. Wszelkie zakłócenia są automatycznie tłumione.

 

Możesz być pewien, że twoje źródła eDMX, komputer i każde indywidualne wyjście PLlink będą chronione przed jakimkolwiek problemem, który mógłby wystąpić w okablowaniu piksela i vice versa.

 

Ochrona elektryczna Pixelator Mini.

Porty danych chronione przed polaryzacją

Nie jesteśmy nowicjuszami w tej branży. Wiemy, że czasami zdarzają się wypadki lub z czasem pojawiają się usterki w instalacjach. Dlatego Pixelator Mini został zaprojektowany tak, aby w przypadku zwarcia lub nieprawidłowego okablowania blokował dopływ prądu stałego do każdego z portów danych PLink. Nieuprawnione zasilanie nie przedostanie się przez Pixelator MINI do szerszej instalacji.

 

Inteligentne funkcje

Pixelator Mini jest wyposażony w wiele funkcji, które sprawią, że Twoja instalacja będzie przebiegać bezproblemowo, co czyni go jednym z najbardziej zaawansowanych kontrolerów/konwerterów eDMX na SPI na rynku:

 

Wybór uniwersów wejściowych w dowolnej kolejności: W przeciwieństwie do innych producentów, ENTTEC pozwala na wybór dowolnego numeru uniwersum wejściowego i przypisanie go do dowolnego portu wyjściowego.

Konfigurowalna kolejność pikseli: Różni producenci używają różnych kolejności dla swoich układów scalonych pikseli, np. RGBW / WRGB / RGB / GRB. RGBW / WRGB / RGB / GRB. Pixelator Mini można skonfigurować tak, aby obsługiwał te zamówienia, dzięki czemu w sterowniku oświetlenia będzie można stosować standardowe typy opraw.

Grupowanie pikseli w celu zmniejszenia liczby kanałów sterujących na wejściu DMX instalacji przy jednoczesnym oświetleniu tej samej liczby pikseli LED. Na przykład można utworzyć grupy po 10 diod LED, aby ograniczyć konieczność wysyłania do Pixelatora Mini tylu kanałów z pulpitu oświetleniowego.

Statyczne lub DHCP: Skonfiguruj ustawienia sieciowe tak, aby pasowały do Twojej instalacji.

Konwersja 1:1 eDMX na 2U PLink: - Odbieranie do 16 uniwersów eDMX i wysyłanie ich przez 8 portów PLink w celu podłączenia do urządzeń PLink (do 2 uniwersów na port).

Konwersja 1:1 eDMX na 1U PLink: - Odbieranie 8 uniwersów eDMX i wysyłanie ich przez 8 portów PLink, które można podłączyć do urządzeń PLink (1 uniwers na port).

 

Darmowe oprogramowanie ELM!

 

Użyj naszego wielokrotnie nagradzanego oprogramowania ENTTEC LED MAPPER do tworzenia perfekcyjnie odwzorowanych sekwencji, które można przesyłać do kontrolera Pixelator Mini Ethernet LED, wykorzystaj wbudowane w ELM media generatywne lub użyj ELM jako metody odtwarzania sekwencji na żywo poprzez konwersję wejść wideo na dane sterujące pikselami.

 

Alternatywnie, użyj ELM do tworzenia pokazów świetlnych, które będą nagrywane i odtwarzane przez kontroler pokazów S-PLAY firmy ENTTEC w oparciu o rzeczywiste wyzwalacze lub harmonogramy.

 

Zintegruj!

Połącz konwerter Pixelator Mini Ethernet na piksele z kontrolerem pokazów S-PLAY firmy ENTTEC, aby wyzwalać stany oświetlenia za pomocą jego wyzwalaczy lub harmonogramów. S-Play może wysłać do 32 uniwersów danych eDMX w sieci i może być zintegrowany z ogromną liczbą systemów zarządzania integracją budynków i inteligentnych domów.

 

3-letnia gwarancja

Ciesz się spokojem ducha dzięki 3-letniej gwarancji ENTTEC na wady fabryczne, jak również dzięki naszemu renomowanemu globalnemu wsparciu technicznemu. Zawsze służymy pomocą.

 

Sprzęt.

Oparty na konstrukcji EN-Case firmy ENTTEC, sprzęt Pixelator Mini umożliwia montaż w wielu formatach bezpośrednio po wyjęciu z pudełka, bez konieczności zakupu dodatkowych akcesoriów.

 

Ważne są drobne szczegóły

Różne projekty wymagają różnych rozwiązań. Dołożyliśmy starań, aby Pixelator Mini umożliwiał zasilanie urządzenia za pomocą technologii Power over Ethernet (PoE) lub za pomocą zasilacza DC dołączonego do zestawu.

 

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  1kg
 • Kod EAN
  3000000014882

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla PIXELATOR MINI ENTTEC
star star star star star