Nowy koszyk 0 PLN

MADRIX RADAR fusion small

Dostępność: Dostępny na zamówienie
4 516,00 PLN
brutto
3 671,54 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

RADAR FUSIONSMALL pozwala na zarządzanie do 32 urządzeń RDM firm innych niż MADRIX.

 

Zarządzaj wszystkimi urządzeniami zdalnie.

 

Niemal wszędzie znajdziemy piękne projekty oświetleniowe, rozświetlające świat wokół nas. Coraz większe projekty, stają się coraz trudniejsze w zarządzaniu, a klienci oczekują bezbłędnego działania każdego dnia.

 

 Właśnie dlatego dzisiejsze oprawy oświetleniowe DMX są wyposażone w funkcję zdalnego zarządzania urządzeniami(RDM). Jest to dwukierunkowa komunikacja służąca do otrzymywania instrukcji, a także wysyłania informacji zwrotnych. Gdy urządzenia przesyłają dane, zyskujesz dostęp do zupełnie nowego poziomu dostępnych informacji i kontroli. MADRIX RADAR to kompletny zestaw narzędzi umożliwiający maksymalne wykorzystanie tych danych; automatycznie i skutecznie.

 

MADRIX RADAR pozwala na nadzorowanie wszystkich Twoich opraw oświetleniowych w jednym oprogramowaniu. Jest to nowy rodzaj aplikacji która pozwala na obsługę dużych ilości urządzeń RDM. Otwiera to całkowicie nowe możliwości dla Ciebie i Twoich klientów. MADRIX RADAR obejmuje automatyczne patchowanie urządzeń, w pełni automatyczne monitorowanie urządzeń 24/7, automatyczne powiadomienia e-mail i wielu innych.

 

Zbuduj bazę danych z odczytów z czujników i zobacz postęp parametrów urządzenia, takich jak temperatura i godziny pracy. Wymień urządzenia, które prawdopodobnie wkrótce ulegną awarii, zanim ta nastąpi. Spraw, aby koszty konserwacji były znacznie bardziej przewidywalne, planując je bardziej skutecznie z wyprzedzeniem.

 

Zmień sposób pracy z oprawami. Łatwo konfiguruj ustawienia zdalnie. Pozwól oprogramowaniu automatycznie monitorować urządzenia za Ciebie.

 

Wygodny dostęp zdalny

 

MADRIX RADAR z łatwością skonfiguruje urządzenia RDM zdalnie. Oznacza to, że możesz wygodnie wykonać dowolną konfigurację z komputera; zamiast bezpośredniego programowania samych urządzeń w kratownicy, suficie lub na elewacji.

 

Proste adresowanie opraw

 

MADRIX RADAR pozwoli Ci uniknąć skomplikowanej procedury adresowania każdego pojedynczego urządzenia ręcznie, jeszcze przed samą instalacją. Oprogramowanie pozwoli Ci dowolnie zmienić parametry takie jak startowy adres DMX już po samym zamontowaniu oprawy.

 

Niezwykłe przyspieszenie pracy

 

Drastycznie zredukuj czasochłonny proces konfiguracji dużej liczby urządzeń. Skorzystaj z wbudowanej funkcji wyszukiwania  i zmień ustawienia pojedynczego urządzenia lub wybierz kilka z nich, aby szybko wprowadzić wiele zmian jednocześnie.

 

Pełne wsparcie RDM

 

MADRIX RADAR obsługuje wszystkie parametry RDM wyszczególnione w oficjalnych specyfikacjach protokołu ANSI E1.20 i ANSI E1.37-1 przez Art-Net (w tym pakiet ArtRdm).

 

Uwzględniono wszystkie stałe parametry PID dla Set and Get oraz parametry specyficzne dla producenta.

 

Stałe monitorowanie

 

Pozwól oprogramowaniu MADRIX monitorować wszystkie twoje urządzenia 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Robi to w pełni automatycznie, bez wymaganego nadzoru. To po prostu wcześniej nie było możliwe.

 

Wizualizacja danych z czujników

 

MADRIX RADAR sprawdza parametry urządzeń, takie jak napięcie, temperatura, status, stan zasilania, cykl życia i inne. Graficzne wizualizacje pozwalają szybko sprawdzić, czy wartość czujnika mieści się w określonych granicach lub poza prawidłowym zakresem.

 

Automatyczne powiadomienia

 

Jeśli MADRIX RADAR wykryje jakiekolwiek nieprawidłowości, możesz otrzymywać automatyczne aktualizacje statusu w oprogramowaniu, uruchomić skrypt PowerShell lub pozwolić systemowi wygodnie wysyłać ci e-maile. Krótko mówiąc, jesteś zawsze na bieżąco.

 

System MADRIX.

 

Skorzystaj z oprogramowania i sprzętu wysokiej jakości.

 

MADRIX RADAR to niezależne oprogramowanie, które pozwala wybrać kompatybilne urządzenia RDM.

 

Ogromną przewagę zyskujesz dzięki bramkom MADRIX RDM poprzez uruchomieniu w pełni zintegrowanego systemu. Nasz sprzęt MADRIX przetwarza pakiety danych RDM w sposób, który nie powoduje zakłóceń w pakietach danych DMX podczas pracy przy pełnej wydajności na żywo, co może prowadzić do migotania obrazu lub innych zakłóceń sygnału. Interfejsy MADRIX zarządzają tymi strumieniami danych bardzo wydajnie i inteligentnie.

 

Nieoceniona historia danych

 

Wykorzystaj cenne informacje, które może dostarczyć historia danych urządzenia. Zobacz poszczególne zdarzenia w instalacji, w graficznej wizualizacji, w odniesieniu do linii czasu. Uzyskaj dostęp do rekordów danych, aby zobaczyć zmiany, znaleźć linie trendu lub wykryć prawdopodobne problemy.

 

Inteligentne zarządzanie danymi

 

Przedstaw swoim klientom kompleksowe statystyki na podstawie danych gromadzonych przez MADRIX RADAR. Wymień uszkodzone urządzenia i unikaj wymiany tych, które nie wymagają natychmiastowej interwencji.

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla MADRIX RADAR fusion small
star star star star star