Nowy koszyk 0 PLN

Audion Sterling Push Pull - 45 Watts KT88 Anniversary. Hard wired Power Amplifiers

Dostępność: Dostępny na zamówienie
20 575,00 PLN
brutto
16 727,64 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Wzmacniacz Audion Sterling Plus Anniversary Push pull posiada wszystkie połączenia zrobione na sztywno, punkt po punkcie. Przy jego produkcji użyto lepszych podzespołów oraz większego, ręcznie wykonanego transformatora wyjściowego Audion (EI96). Jest to nasz najmocniejszy produkt. Ten pentodowy wzmacniacz stereofoniczny KT88 o konstrukcji monoblock ma niewielkie sprzężenie zwrotne. Cała obudowa i osłona transformatora jest wykonana z czarnego aluminium malowanego proszkowo. Górna płyta oraz firmowa tabliczka są ze stali nierdzewnej wypolerowanej na wysoki połysk.

 

Jest to konstrukcja typu monoblock (1 wzmacniacz na kanał). Ta potężniejsza końcóka mocy lepiej pracuje przy większych obciążeniach. KT88 to niezawodny lampowiec z dobrym brzmieniem.

 

Dobór wzmacniacza

 

Model Sterling jest przeznaczony do użytku z głośnikami o efektywności 83- 85 dB lub większej. Idealnie łączy się z naszymi kablami z serii Proton lub Electron. Wzmacniacz posiada moc 45 watów przy 8 omach. Dla tego modelu dostępne są różne opcje, szczegóły znajdziesz na końcu.

 

Jakość w każdym calu

 

Ponieważ urządzenie posiada regulację głośności na przednim panelu oraz wejścia mono z tyłu, oznacza to, że nie trzeba podłączać przedwzmacniacza, ale jest on zalecany. Wzmacniacz posiada automatyczny dobór prądu podkładu lamp. Współpracuje z dowolnymi lampami KT88 lub KT90, a nawet 6550 (urządzenie wyposażono w lampy JJ KT88).

 

Sterling to dobra, podstawowa końcówka mocy klasy A ze stałymi połączeniami (Air Wired©), o konstrukcji monoblock.

Sterling Push pull jest wykonany z części pochodzących z Europy i Stanów Zjednoczonych. Staramy się unikać chińskich podzespołów. Nasze transformatory wyjściowe są nawijane przez nas, zgodnie z wyznaczonymi przez nas standardami, a wiele podzespołów jest wykonywanych przez nas lub specjalnie na nasze zamówienie.

 

Użyte lampy to JJ KT88 i rosyjskie lampy NOS 6H1N jako lampy końcowe i wejściowe. Ten model Sterling to nasza najpotężniejsza końcówka mocy klasy A o konstrukcji typu monoblock, ze stałymi połączeniami (Air Wired©). Posiada wyjścia 4 i 8 omów. Dzięki konfiguracji push pull, ten wzmacniacz stawia na moc, ma może nieco mniej finezji niż model PSE, ale wciąż jest bardzo muzykalny.

 

Moc wyjściowa: 2 x 45 W Class A przy 8 Ohm 240 AC

Obciążenie: 4-8 Ohm

Czułość Ref: 200mV

Zniekształcenia @ 1W: 0,1%

Odstęp od szumów przy pełnej mocy: < (CCIR) <- 85 dB

Pasmo przenoszenia: 10 > 40 KHz ±1 dB RIAA

Pobór mocy: 160 W x 2

Lampy: (2 x KT88, 2 x 6H1N) x 2

Zalecana efektywność kolumn głośnikowych: 83 - 85 dB

Wymiary: 42cm gł.; 23 cm szer.; 19 cm wys.

Waga: 11 kg

Bezpiecznik: 500mA/240V

Gwarancja: 2 lata (urządzenie); 6 miesięcy (lampa)

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Audion Sterling Push Pull - 45 Watts KT88 Anniversary. Hard wired Power Amplifiers
star star star star star