Nowy koszyk 0 PLN

Audion Super Sterling KT120 Single Ended

Dostępność: Dostępny na zamówienie
14 450,00 PLN
brutto
11 747,97 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Pierwszy na świecie wzmacniacz single ended KT120. Każdy konstruktor mówił, że tego nie da się zrobić. Ta lampa nie została do tego zaprojektowana i tak dalej, i tak dalej. Po roku udało nam się to zrobić i brzmienie jest niesamowite. Słodycz EL34 z podwójną siłą uderzeniową KT88. Idealny mariaż. Czysta klasa A.

 

Oczywiście jest on dostępny z opcjonalnym pilotem zdalnego sterowania i nadchodzą wersje PSE i PP. Wystarczająca moc, aby stopić ściany. Jednak wciąż pozostaje w doskonałej jakości dźwięku klasy A.

 

Audion Super Sterling 120 wykorzystuje lampy pentodowe Tungsol KT120, wzmacniacz dostarcza około 24 watów przy obciążeniu 8 ohm. Ma więc moc porównywalną z konkurentami dysponującymi mocą 35-45W. Wzmacniacz został zaprojektowany do współpracy z głośnikami o niższej skuteczności od ok. 86db wzwyż.

 

Elementy składowe podzespołów Audiona:

Transformatory i dławiki są projektowane i wykonywane ręcznie przez Audion: sieciowe, dławiki i transformatory wyjściowe.

Najwyższej jakości części sprowadzane z Europy lub USA. Nawet kondensatory są wykonywane zgodnie z dokładnymi specyfikacjami Audiona.

Obudowy są wykańczane we własnym zakresie, co obejmuje malowanie proszkowe i galwaniczne, w celu zapewnienia najwyższej jakości.

Specjalna charakterystyka brzmienia wzmacniaczy Audiona wymaga, aby każda część była skrupulatnie zaprojektowana tak, aby spełniała ich standardy.

Każdy element jest budowany ręcznie, zazwyczaj od punktu do punktu. Po wypaleniu w środku, przed wypuszczeniem każdego egzemplarza na rynek, odsłuchiwane są ponownie, na wypadek gdyby nie były zadowolone.

 

Moc: 2 x 24 Watt w klasie A przy 8 Ohmach

Obciążenie: 8 Ohm Nominalnie

Zniekształcenia @ 1Watt: <0.1% Bez sprzężenia zwrotnego

Charakterystyka częstotliwościowa: 40KHz ±1 db

Czułość:  Zmienna >200mV przy pełnym wyjściu      

Szumy:  < (CCIR) - 85 db

Pobór mocy: 240 Watt                                 

Lampy: 2 x KT120, 2 x 6H23N

Rozmiar: 16,5 w głębokości, 9 w szerokości i 7,4 w wysokości - bez lamp

Waga 31 lb

Bezpieczniki: Pwr 3.15A/125V HT 1A/125V

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Audion Super Sterling KT120 Single Ended
star star star star star