Nowy koszyk 0 PLN

Audion Sterling Stereo - 12 Watts EL34 PCB Mk 1 Integra Power Amplifiers

Dostępność: Dostępny na zamówienie
9 786,00 PLN
brutto
7 956,10 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Zintegrowany wzmacniacz Audion Sterling stereo wykonano na wysokiej jakości płytce drukowanej. Podobnie jak wszystkie nasze wzmacniacze, został on zrobiony ręcznie. Ten pentodowy wzmacniacz stereofoniczny EL34 ma niewielkie sprzężenie zwrotne.

 

Cała obudowa i osłona transformatora jest wykonana z czarnego aluminium malowanego proszkowo. Górna płyta oraz firmowa tabliczka są ze stali nierdzewnej wypolerowanej na wysoki połysk.

 

Sterling jest bardzo niedocenianym wzmacniaczem mimo, że muzycznie niczego mu nie brakuje. Wersja Mk1 ma dość niską cenę, aby zachęcić klientów. Kierowana jest do osób, które chcą wypróbować wzmacniacz lampowy, ale dysponują małym budżetem. Jednak jeśli chodzi o brzmienie, to nie ma tu żadnych kompromisów, dźwięk jest dużo lepszy niż sugerowałaby jego cena.

 

Dobór wzmacniacza

 

Model Sterling jest przeznaczony do użytku z głośnikami o efektywności 89 dB lub większej. Tworzy idealne połączenie z naszymi kablami z serii Proton. Wzmacniacz posiada moc 12 watów przy 8 omach. Model zintegrowany posiada 5 wejść liniowych i bezpośrednie wyjście magnetofonowe, z możliwością przełączania z poziomu przedniego panelu.

 

Jakość w każdym calu

 

Ponieważ urządzenie posiada regulację głośności na przednim panelu oraz 5 wejść stereo z tyłu, oznacza to, że nie trzeba podłączać przedwzmacniacza, chyba że potrzebny jest stopień gramofonowy. Wszystkie te wzmacniacze posiadają automatyczny dobór prądu podkładu lamp. Urządzenie wyposażono w lampy Electro Harmonix EL34.

 

Sterling to bardzo dobra, podstawowa końcówka mocy klasy A na płytce drukowanej, dostępna w bardzo przystępnej cenie. Wersja zintegrowana (dostępne jest standardowe wejście stereo).

 

Jakość ręcznego wykonania

 

Zintegrowany wzmacniacz Sterling jest wykonany z części pochodzących z Europy i Stanów Zjednoczonych. Staramy się unikać chińskich podzespołów. Nasze transformatory wyjściowe są nawijane przez nas, zgodnie z wyznaczonymi przez nas standardami, a wiele podzespołów jest wykonywanych przez nas lub specjalnie na nasze zamówienie. Użyte lampy to Electro Harmonix EL34 i rosyjskie lampy NOS 6H1N jako lampy końcowe oraz NOS Jan Philips 5687.

 

Moc wyjściowa2 x 12 W Class A przy 8 Ohm 240V AC

Obciążenie8 Ohm

Czułość Ref200mV

Zniekształcenia @ 1W<0,1%

Odstęp od szumów przy pełnej mocy < (CCIR)<- 85 dB

Pasmo przenoszenia14 > 34 KHz ±1 dB RIAA

Pobór mocy130 Watów

Lampy2 x EL34, 1 x 5687, 1 x 6H1N

Zalecana efektywność kolumn głośnikowych89 dB

Wymiary42cm gł.; 23 cm szer.; 19 cm wys.

Waga 11 kg

Bezpiecznik500mA/240V

Gwarancja2 lata (urządzenie); 6 miesięcy (lampa)

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Audion Sterling Stereo - 12 Watts EL34 PCB Mk 1 Integra Power Amplifiers
star star star star star