Nowy koszyk 0 PLN

Silver Night Stereo Anniv -300B - 7 Watts Hard wired Power Amplifiers AUDION

Dostępność: Dostępny na zamówienie
19 350,00 PLN
brutto
15 731,71 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Audion Silver Night Anniversary 300B hard wired stereo jest pośrednim wzmacniaczem mocy, wykorzystującym dobrze znane lampy 300B lub PX25, a nawet 2A3. Wzmacniacze te są budowane ręcznie i okablowane punkt-punkt (Air Wired©) unikając stosowania chińskich komponentów tam gdzie to możliwe. Ten oparty na triodach wzmacniacz stereo nie wykorzystuje w swojej konstrukcji żadnego (zerowego) sprzężenia zwrotnego. Obudowa wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo na czarno, podobnie jak osłona transformatora. Górna płyta i plakietka wykonane są z nierdzewnej stali wykończonej na lustro.

 

Wzmacniacze z serii Silver Night są najbardziej znanymi produktami Audiona i zdobyły najwięcej nagród, w szczególności tytuł wzmacniacza roku w Japonii w 2010 roku. SN 300B hard wired był wzmacniaczem pierwotnie recenzowanym przez Sama Telliga, który wprowadził nazwę Audion na mapę.

 

Dobór wzmacniacza

Silver Night Anniversary najlepiej nadaje się do współpracy z zestawami głośnikowymi o skuteczności 89db lub wyższej. Idealnie pasuje do naszej oferty kabli Proton i Electron. Wzmacniacze dostarczaj± 7 watów przy 8 omach z 300B, 8 watów z PX25 i 4 waty z 2A3. Opcja zintegrowana (5 wejść stereofonicznych jest dostępna we wszystkich modelach stereo)

 

Jakość zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz

Regulacja głośności z przodu i wejścia stereo z tyłu oznaczają, że przedwzmacniacz nie jest konieczny w tym urządzeniu, ale jest zalecany. Wszystkie te wzmacniacze są automatycznie diagnozowane. Wzmacniacz 300B wyposażony jest w lampy JJ300B, PX25. Wyposażony jest w KR PX25 i 2A3 wykorzystuje albo Sovtek albo Electro Harmonix.

 

Seria Silver Night Stereo potrafi odtworzyć subtelność i niuanse w muzyce, których nie można znaleźć w innych wzmacniaczach w tej cenie. 300B oferuje dobrą ogólną charakterystykę brzmienia z dobrze znanej lampy, PX25 dostarcza nieco więcej mocy i prezencji, jak również głębszy bas i wyższą górę, średnica jest niewiarygodnie słodka i kontrolowana. 2A3 dostarcza mniej mocy i nadaje się do zestawów głośnikowych o skuteczności powyżej 97db, może być używany z głośnikami o mniejszej skuteczności, ale szybciej się "wyczerpie". 2A3 jest dobrym wzmacniaczem do stosowania z głośnikami Horn, ponieważ posiada dodatkowe 2 stopnie zasilania i jest cichszy (szum poniżej 1mV). Wszystkie te wzmacniacze są okablowane na 8 omów, jednakże posiadają odczepy na 4 omy, które można zmienić we własnym zakresie.

 

Silver Night Anniversary zbudowany jest z komponentów pochodzących z Europy i USA. Tam gdzie to możliwe unikamy stosowania jakichkolwiek chińskich podzespołów. Nasze transformatory wyjściowe nawijane są na miejscu, zgodnie z naszymi rygorystycznymi standardami, a wiele komponentów jest wykonywanych przez nas lub specjalnie dla nas. Jako lampy sterujące i wejściowe stosujemy lampy JJ 300B oraz rosyjskie lampy New old stock 6H1N.  

 

Ponieważ nazwa marki jest tak dobrze znana, jest to najczęściej sprzedawany wzmacniacz w naszej ofercie i ten, który podbija serca i umysły.

 

Obecny model Silver Night Anniversary jest produktem piątej generacji, pierwotnie sprzedawanym w 1987 roku.

 

 

2 x 7/8 Watt w klasie A przy 8 Ohmach i 240V AC

Obciążenie: 4 - 8 Ohm nominalnie (modyfikowalne wewnętrznie)

Zniekształcenia @ 1Watt:   <0.1% Bez sprzężenia zwrotnego

Charakterystyka częstotliwościowa: <10Hz do 35KHz ±3 db

Pobór mocy: - 160 W

Zawory: - 2 x JJ300B, 2 x 6H23N

Czułość: Zmienna >150mV pełne wyjście

Szumy: < (CCIR) - 90 db

Wymiary: 42cm głębokości, 23cm szerokości i 19cm wysokości

Waga: 14kg stereo, 15kg stereo zintegrowane, 11kg na mono-blok

Bezpieczniki - Zasilanie 2A 240V / 3.5A 120V wolnoprzełączające.

HT. 500mA 240V / 1A 120V wolnoprzełączalny

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Silver Night Stereo Anniv -300B - 7 Watts Hard wired Power Amplifiers AUDION
star star star star star