Nowy koszyk 0 PLN

Audion Silver Night Stereo Anniv 2A3 - 4 Watts Hard wired Power Amplifiers

Dostępność: Dostępny na zamówienie
20 575,00 PLN
brutto
16 727,64 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Audion Silver Night Anniversary 2A3 Hard Wired stereo to końcówka mocy pośredniej częstotliwości, w której wykorzystano dobrze znane lampy 2A3. Wzmacniacze te są wykonane ręcznie, ze sztywnymi połączeniami punkt po punkcie (Air Wired©) i - jeśli tylko to możliwe - w ich produkcji unika się chińskich podzespołów. Ten stereofoniczny wzmacniacz triodowy ma zerowe sprzężenie zwrotne. Cała obudowa i osłona transformatora jest wykonana z czarnego aluminium malowanego proszkowo. Górna płyta oraz firmowa tabliczka są ze stali nierdzewnej wypolerowanej na wysoki połysk.

 

Seria wzmacniaczy Silver Night to najlepsze produkty Audion, które zdobyły najwięcej nagród, m.in prestiżowy tytuł wzmacniacza roku 2010 w Japonii. SN 300B Hard Wired był wzmacniaczem, który otrzymał pierwszą recenzję od Sama Tellinga, dzięki czemu marka Audion mogła zaistnieć w muzycznym świecie.

 

Dobór wzmacniacza

 

Silver Night Anniversary najlepiej współpracuje z głośnikami o efektywności 97 dB lub większej. Tworzy doskonałe połączenie z naszymi kablami z serii Electron. Wzmacniacz posiada moc 3,5 watów przy 8 omach z lampą 2A3. Model ten ma możliwość rozbudowy – szczegóły znajdziesz na końcu. Wersja zintegrowana (we wszystkich modelach stereo dostępnych jest 5 wejść stereo)

 

Jakość w każdym calu

 

Ponieważ urządzenie posiada regulację głośności na przednim panelu oraz wejścia stereo z tyłu, oznacza to, że nie trzeba podłączać przedwzmacniacza, jednak jest to zalecane. Wszystkie te wzmacniacze posiadają automatyczny dobór prądu podkładu lamp. W modelu 2A3 stosuje się lampy Sovtek lub Electro Harmonix.

 

Seria Silver Night Stereo potrafi odtworzyć tak subtelne niuanse muzyczne jak żaden inny wzmacniacz w tym przedziale cenowym. Model 300B cechuje się dobrą ogólną jakością dźwięku dzięki dobrze znanej lampie. Modele z lampami 2A3 mają mniejszą moc i pasują do głośników o efektywności co najmniej 97 dB.

 

Można je połączyć z głośnikami o mniejszej efektywności, ale wtedy może „zabraknąć im pary”. 2A3 to dobry wzmacniacz do głośników tubowych ponieważ posiada 2 dodatkowe elementy zasilające i jest cichszy (wartość zakłóceń poniżej 1 mv). Wszystkie te wzmacniacze są przystosowane do 8 omów, ale posiadają także odczepy regulacyjne pozwalające na zmniejszenie impedancji do 4 omów.

 

Model Silver Night Anniversary jest wykonany z części pochodzących z Europy i Stanów Zjednoczonych. Staramy się unikać chińskich podzespołów. Nasze transformatory wyjściowe są nawijane przez nas, zgodnie z wyznaczonymi przez nas standardami, a wiele podzespołów jest wykonywanych przez nas lub specjalnie na nasze zamówienie. Użyte lampy to JJ 300B i rosyjskie lampy NOS 6H1N jako lampy końcowe i wejściowe.

 

Od czasu rozsławienia marki Audion, model ten jest najpopularniejszym wzmacniaczem w naszej kolekcji, który podbił serca i umysły użytkowników.

 

Obecny model Silver Night Anniversary to 5. generacja tego produktu, który pierwotnie trafił do sprzedaży w roku 1987.

 

Moc wyjściowa: 2 x 3,5 W Class A przy 8 Ohm 240V AC

Obciążenie: 4-8 Ohm

Czułość Ref: 150mV

Zniekształcenia @ 1W: 0,1%

Odstęp od szumów przy pełnej mocy: < (CCIR) <- 95 dB

Pasmo przenoszenia: 10 > 45 KHz ±3 dB RIAA

Pobór mocy: 130 Watów

Lampy: 2 x 2A3, 2 x 6922 lub E88CC lub 6H1N

Zalecana efektywność kolumn głośnikowych: 97 dB

Opcje dodatkowe: pilot zdalnego sterowania

Wymiary: 42cm gł. 23 cm szer. 19 cm wys.

Waga: 14 kg

Bezpiecznik: 500mA/240V

Gwarancja: 2 lata (urządzenie); 6 miesięcy (lampa)

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Audion Silver Night Stereo Anniv 2A3 - 4 Watts Hard wired Power Amplifiers
star star star star star