Nowy koszyk 0 PLN

Silver Night Stereo Anniv -300B - 7 Watts Hard wired Power Amplifiers AUDION

Dostępność: Dostępny na zamówienie
17 440,00 PLN
brutto
14 178,86 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Audion Silver Night Anniversary 300B Hard Wired stereo to końcówka mocy pośredniej częstotliwości, w której wykorzystano dobrze znane lampy 300B, PX25 lub nawet 2A3. Wzmacniacze te są wykonane ręcznie, ze sztywnymi połączeniami punkt po punkcie (Air Wired©) i - jeśli tylko to możliwe - w ich produkcji unika się chińskich podzespołów. Ten stereofoniczny wzmacniacz triodowy ma zerowe sprzężenie zwrotne.

 

Cała obudowa i osłona transformatora jest wykonana z czarnego aluminium malowanego proszkowo. Górna płyta oraz firmowa tabliczka są ze stali nierdzewnej wypolerowanej na wysoki połysk.

 

Seria wzmacniaczy Silver Night to najlepsze produkty Audion, które zdobyły najwięcej nagród, m.in prestiżowy tytuł wzmacniacza roku 2010 w Japonii. SN 300B Hard Wired był wzmacniaczem, który otrzymał pierwszą recenzję od Sama Tellinga, dzięki czemu marka Audion mogła zaistnieć w muzycznym świecie.

 

Dobór wzmacniacza

 

Silver Night Anniversary najlepiej współpracuje z głośnikami o efektywności 89 dB lub większej. Tworzy idealne połączenie z naszymi kablami z serii Proton lub Electron. Wzmacniacz posiada moc 7 watów przy 8 omach z lampą 300B, 8 watów z lampą PX25 oraz 4 watów z lampą 2A3. Model ten ma możliwość rozbudowy – szczegóły znajdziesz na końcu. Wersja zintegrowana (we wszystkich modelach stereo dostępnych jest 5 wejść stereo)

 

Jakość w każdym calu

 

Ponieważ urządzenie posiada regulację głośności na przednim panelu oraz wejścia stereo z tyłu, oznacza to, że nie trzeba podłączać przedwzmacniacza, jednak jest to zalecane. Wszystkie te wzmacniacze posiadają automatyczny dobór prądu podkładu lamp. Wzmacniacz 300B wyposażono w lampy JJ 300B, model PX25 ma lampy KR PX25, a model 2A3 ma lampy Sovtek lub Electro Harmonix.

 

Seria Silver Night Stereo potrafi odtworzyć tak subtelne niuanse muzyczne jak żaden inny wzmacniacz w tym przedziale cenowym. Model 300B cechuje się dobrą ogólną jakością dźwięku dzięki dobrze znanej lampie. Model PX25 ma nieco większą moc, wyrazistość i głębszy bas, a także szerszy zakres wysokich dźwięków. Natomiast w środkowym zakresie dźwięk jest bajeczny i dobrze stonowany. Modele z lampami 2A3 mają mniejszą moc i pasują do głośników o efektywności co najmniej 97 dB. Można je połączyć z głośnikami o mniejszej efektywności, ale wtedy może „zabraknąć im pary”. 2A3 to dobry wzmacniacz do głośników tubowych ponieważ posiada 2 dodatkowe elementy zasilające i jest cichszy (wartość zakłóceń poniżej 1 mV). Wszystkie te wzmacniacze są przystosowane do 8 omów, ale posiadają także odczepy regulacyjne pozwalające na zmniejszenie impedancji do 4 omów.

 

Model Silver Night Anniversary jest wykonany z części pochodzących z Europy i Stanów Zjednoczonych. Staramy się unikać chińskich podzespołów. Nasze transformatory wyjściowe są nawijane przez nas, zgodnie z wyznaczonymi przez nas standardami, a wiele podzespołów jest wykonywanych przez nas lub specjalnie na nasze zamówienie. Użyte lampy to JJ 300B i rosyjskie lampy NOS 6H1N jako lampy końcowe i wejściowe.

 

Od czasu rozsławienia marki Audion, model ten jest najpopularniejszym wzmacniaczem w naszej kolekcji, który podbił serca i umysły użytkowników.

 

Obecny model Silver Night Anniversary to 5. generacja tego produktu, który pierwotnie trafił do sprzedaży w roku 1987.

 

Moc wyjściowa2 x 7 W Class A przy 8 Ohm 240 AC

Obciążenie4-8 Ohm

Czułość Ref150mV

Zniekształcenia @ 1W0,1%

Odstęp od szumów przy pełnej mocy < (CCIR)<- 85 dB

Pasmo przenoszenia10 > 35 KHz ±3 dB RIAA

Pobór mocy152 Watów

Lampy2 x 300B, 2 x 6H1N-EB lub E88CC

Zalecana efektywność kolumn głośnikowych89 dB

Opcje dodatkowepilot zdalnego sterowania

Wymiary42cm gł.; 23 cm szer.; 19 cm wys.

Waga 14 kg

Bezpiecznik500mA/240V

Gwarancja2 lata (urządzenie); 6 miesięcy (lampa)

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Silver Night Stereo Anniv -300B - 7 Watts Hard wired Power Amplifiers AUDION
star star star star star