Nowy koszyk 0 PLN

Audion Silver Night Push Pull Anniv.- 300B - 25 Watts Power Amplifiers

Dostępność: Dostępny na zamówienie
26 480,00 PLN
brutto
21 528,46 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Audion Silver Night Anniversary Push pull 300B mono-block jest średnio zaawansowanym wzmacniaczem mocy, wykorzystującym dobrze znane lampy 300B. Wzmacniacz ten został zbudowany ręcznie i okablowany przy użyciu solidnych srebrnych 5*9 w niektórych ścieżkach audio. Tam gdzie to możliwe komponenty pochodzą z Europy i USA, unikając gorszych chińskich komponentów.

 

Ten monofoniczny wzmacniacz oparty na triodach, nie wykorzystuje w swojej konstrukcji żadnego (zerowego) sprzężenia zwrotnego. Obudowa wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo na czarno, podobnie jak osłona transformatora. Górna płyta oraz plakietka wykonane są z nierdzewnej stali, wykończonej na lustro.

 

Dopasowanie wzmacniacza

PP jest naszym zdaniem bardziej basowy niż PSE, ale też mniej wyrafinowany. Większa moc wyjściowa jest lepiej dopasowana do mniej wydajnych głośników. Jest to bardzo muzykalny wzmacniacz, ale krytyczny wobec bardzo dobrze dobranych i zbalansowanych lamp, idealny tam gdzie potrzebna jest moc.

 

Wzmacniacz Silver Night Push pull wyposażony jest w lampy JJ 300B, ale na życzenie klienta może być wykonany również z lampami PX25. Wzmacniacz ten najlepiej nadaje się do współpracy z zestawami głośnikowymi o skuteczności 86db lub lepszej. Idealnie pasuje do naszej oferty kabli Electron. Wzmacniacz dostarcza 24 W mocy przy 8 omach z 300B, posiada również 4 omowe odczepy na tylnej ściance.

 

Jakość zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz

Regulacja głośności z przodu i monofoniczne wejścia z tyłu oznaczają, że przedwzmacniacz nie jest konieczny w tym urządzeniu, ale jest zalecany. Wszystkie te wzmacniacze są automatycznie diagnozowane. Silver Night Anniversary PP 300b Class A posiada wyjścia 4 i 8 ohm oraz wejścia mono.

 

Wzmacniacz Silver Night Push pull jest przewodową (Air Wired©) końcówką mocy klasy A typu mono-block. Zbudowany jest z komponentów pochodzących z Europy i USA. Tam gdzie to możliwe unikamy stosowania jakichkolwiek chińskich podzespołów. Nasze transformatory wyjściowe są nawijane na miejscu, zgodnie z naszymi rygorystycznymi standardami, a wiele komponentów jest wykonywanych przez nas lub specjalnie dla nas. Jako lamp sterujących i wejściowych używamy JJ 300B i rosyjskich lamp New old stock 6H23N.  Ten wzmacniacz został zaprojektowany z myślą o mocy i muzykalności.

 

2 x 24 W w klasie A przy 8 Ohm i 240V AC

Obciążenie: 4 -8 Ohm nominalnie

Zniekształcenia @ 1Watt:   <0.1% Bez sprzężenia zwrotnego

Charakterystyka częstotliwościowa: 11 do 34KHz ±3 db

Pobór mocy: - 160 W na blok mono

Zawory: - 2 x JJ300B, 2 x 6H23N na blok mono

Gwarancja: 2 lata - lampy 6 miesięcy

Czułość: Zmienna >150mV pełne wyjście

Szumy: < (CCIR) - 90 db

Wymiary: 42cm głębokości, 23cm szerokości i 19cm wysokości

Waga: 14kg stereo, 15kg stereo zintegrowane, 11kg na mono-blok

Bezpieczniki - Zasilanie 2A 240V / 3.5A 120V slow blow

HT. 500mA 240V / 1A 120V slow blow

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Audion Silver Night Push Pull Anniv.- 300B - 25 Watts Power Amplifiers
star star star star star