Nowy koszyk 0 PLN

Audion Select 1.0 Passive Line Level Pre-amps

Dostępność: Dostępny na zamówienie
3 780,00 PLN
brutto
3 073,17 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Przedwzmacniacz liniowy Audion Select 1.0 Passive został wykonany ręcznie przy użyciu najlepszych elementów. Cała obudowa i podstawa jest wykonana z czarnego aluminium malowanego proszkowo. Górna płyta zrobiona jest ze stali nierdzewnej wypolerowanej na wysoki połysk.

Przedwzmacniacz Audion Select passive line level 1.0 to urządzenie pasywne. Posiada 5 buforowych wejść liniowych z możliwością przełączania z poziomu przedniego panelu, 2 wyjścia liniowe oraz bezpośrednie, stałe wyjście magnetofonowe. Posiada sztywne połączenie z potencjometrem Alps i z przełącznikiem masy, który ma za zadanie wyeliminować powstawanie pętli mas. Ponieważ jest to pasywny przedwzmacniacz, nie wywoła żadnych szumów, ani zniekształceń w twoim obecnym zestawie audio.

 

Obudowa z czarnego aluminium została zaprojektowana tak, aby współgrać z pozostałym sprzętem Audion, zarówno pod względem wyglądu, jak i jakości brzmienia, a ponieważ ma ten sam kształt i wielkość, będzie doskonale pasować do pozostałych urządzeń Audion. Model ten został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy posiadają wzmacniacze stereo lub mono i chcą rozszerzyć zestaw o dodatkowe wejścia oraz możliwość regulacji głośności.

 

Jesteśmy w stanie zaoferować drabinki rezystorowe posiadające 23 lub 48 pozycji i/lub srebrne odrutowanie wewnętrzne i możliwość zastosowania transformatorowej regulacji głośności.

 

Ponieważ jest to urządzenie pasywne, nie poprawi sceny dźwiękowej, ale też jej nie pomniejszy. Jest całkowicie niezauważalny przy odsłuchu, zapewnia przekonującą głębię nawet przy niskim poziomie głośności. Sprawia, że nagrania ożywają, a słuchacz znajduje się w samym centrum muzycznego spektaklu.

Nazwa „Audion Select” wzięła się z faktu, iż sprzęt jest używany głównie jako selektor. Występuje tu też pewna dwuznaczność, ponieważ produkt ten to po prostu dobry wybór.

 

W przyszłości mamy zamiar wprowadzić pasywny przedwzmacniacz z balansem in/out oraz opcją srebrnego odrutowania i drabinkami rezystorowymi lub transformatorową regulacją głośności.

 

Dobór wzmacniacza

 

Linowy przedwzmacniacz pasywny Select 1.0 świetnie współpracuje z naszymi końcówkami mocy. Tworzy doskonałe połączenie z naszymi kablami z serii Electron lub Proton. Model ten ma możliwość rozbudowy – szczegóły znajdziesz na końcu. Jest to bardzo dobry, podstawowy przedwzmacniacz, który można zastosować jako buforowy kontroler głośności z dowolnymi wzmacniaczami innych producentów, gdzie nie ma regulacji głośności.

 

Jakość w każdym calu

 

Podobnie jak we wszystkich naszych przedwzmacniaczach, w modelu tym zastosowano budowę beztranformatorową, a katoda nie jest sprzężona z żadnymi wejściami ani pośrednimi czy wyjściowymi elementami nawijanymi, dzięki czemu ten przedwzmacniacz pasywny jest niezwykle szybki i radzi sobie z nawet najbardziej subtelnymi i szczegółowymi niuansami muzycznymi. Wyjątkowa jakość, imponujące krzywe reakcji oraz zdumiewająca przejrzystość

Model Select 1.0 posiada 5 wejść liniowych w standardzie, 3 wyjścia oraz przełącznik masy i terminal uziemiający na tylnym panelu, połączony z wewnętrzną masą, który pomaga rozwiązać problem zakłóceń poprzez odłączenie masy sygnałowej od uziemienia.

Zalecamy podłączenie urządzenia za pomocą naszych kabli z serii Proton lub Electron.

 

 

Wejścia5 x Line Level

Wyjścia3 x Main Out

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Audion Select 1.0 Passive Line Level Pre-amps
star star star star star