Nowy koszyk 0 PLN

SafetyScan lens (individual) PANGOLIN

Przeglądasz ofertę archiwalną
644,00 PLN
brutto
523,58 PLN
netto
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru

Opis towaru

Pojedyncza soczewka Safetyscan . Jest dostępnych 6 soczewek o różnych odległościach ogniskowej.

Bezpieczeństwo lasera jest ważne, a jako profesjonalny laserista powinieneś zachować ostrożność podczas rzutowania wiązek lasera na publiczność. Dlatego opracowaliśmy bezpieczną soczewkę do skanowania. Nasze opatentowane soczewki Safety Scan zostały zaprojektowane, aby pomóc uczynić Twoje programy bezpieczniejszymi, a jednocześnie umożliwić Twoim programom zachowanie wysokiego poziomu wizualnego wpływu.

 

Soczewka Safety Scan to półsoczewka, która zwiększa rozbieżność wiązki laserowej, gdy jest ona rzutowana w dół, na obszary widowni. Ze względu na fakt, że jest to pół soczewka, promienie laserowe nie są naruszane, gdy są rzucane nad głową. W rezultacie końcowym jest to, że jesteś w stanie stworzyć oszałamiający pokaz światła laserowego i utrzymywać promienie, które rzucają się na publiczność na przyjemnym i bezpiecznym poziomie.

 

Obecnie Pangolin produkuje sześć różnych soczewek, a każda soczewka zwiększa rozbieżność wiązki o inną wartość.

 

Oferujemy możliwość zakupu pojedynczych soczewek z progresywnymi poziomami zwiększającymi dywergencję lub możesz nabyć zestaw, który zawiera wszystkie sześć soczewek, zapakowany w wygodny futerał do przenoszenia. Możesz również dostosować zestaw, uzyskując dowolną kombinację sześciu soczewek. 

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg