Nowy koszyk 0 PLN

Audion Premier Quattro Pre-amp (4 Box Version)

Dostępność: Dostępny na zamówienie
46 183,00 PLN
brutto
37 547,15 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Przedwzmacniacz liniowy Audion Premier Quattro z czterema oddzielnymi modułami przedwzmacniaczy gramofonowych typu MC posiada wszystkie połączenia wykonane na sztywno, punkt po punkcie oraz został zrobiony ręcznie przy zastosowaniu grubych, srebrnych drutów 5x9 we wszystkich ścieżkach audio. Użyto w nim także specjalnie wyselekcjonowanych i dopasowanych komponentów, takich jak tantalowe rezystory, dzięki czemu jest to jeden z najlepiej brzmiących przedwzmacniaczy na świecie!

 

Cała obudowa i osłona transformatora jest wykonana z czarnego aluminium malowanego proszkowo. Górna płyta oraz firmowa tabliczka są ze stali nierdzewnej wypolerowanej na wysoki połysk. Prawdopodobnie najlepszy przedwzmacniacz na świecie.

 

Model Quattro jest dostępny z unikalną obudową w całości wykonaną z aluminium i posiada przedwzmacniacz MC zaprojektowany z myślą o najbardziej czułych wkładkach. Jest to niezwykle zaawansowany sprzęt najwyższej jakości, który potrafi współgrać z najróżniejszymi urządzeniami. Posiada 4 wejścia liniowe oraz wejście MC. Audion Quattro to najlepszy seryjny przedwzmacniacz w historii. Łączy w sobie prostotę i najwyższą jakość (posiada tylko 4 lampy na całej ścieżce prowadzącej od wkładki, konstrukcję monoblock w 4 osobnych obudowach, a zasilacz korzysta jedynie z kondensatorów polipropylenowych). W każdym przedwzmacniaczu znajduje się 21 aktywnych elementów zasilających, a zasilacze umieszczone są osobno, dzięki czemu przedwzmacniacz jest cichszy. Osobne rozmieszczenie wszystkich komponentów skutecznie eliminuje przesłuch.

 

Scena dźwiękowa jest niezwykle plastyczna i stonowana. Spadek wzmocnienia przy wartościach granicznych jest niewyczuwalny. Wybitna rozdzielczość z przekonującą głębią nawet przy niskim poziomie głośności. Sprawia, że nagrania ożywają, a słuchacz znajduje się w samym centrum muzycznego spektaklu. Przedwzmacniacz gramofonowy ma budowę beztransformatorową, dzięki czemu jest niezwykle szybki i płynny.

 

Dobór wzmacniacza

 

Do tego modelu zalecamy tylko dwa rozszerzenia: za radą Arthura Salvatora, nabywcom tego sprzętu polecamy zakup teflonowych kondensatorów V-cap i drabinek rezystorowych Vishay Dale lub Goldpoint.

Ten czteromodułowy, buforowy przedwzmacniacz Premier Quattro z wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym typu MC świetnie współpracuje z naszymi końcówkami mocy. Tworzy doskonałe połączenie z naszymi kablami z serii Electron. Model ten ma możliwość rozbudowy, jednak zalecamy tylko 2 (kondensatory V-CAP i dobrej jakości drabinki rezystorowe, takie jak Vishay Dale lub Goldpoint), szczegóły znajdziesz na końcu. Jest to niesamowicie wydajny przedwzmacniacz, bardzo dobrze współgra ze wszystkimi końcówkami mocy Audion o pośredniej lub wysokiej częstotliwości.

 

Jakość w każdym calu

 

Podobnie jak we wszystkich naszych przedwzmacniaczach, w modelu tym zastosowano budowę beztranformatorową, a katoda nie jest sprzężona z żadnymi wejściami ani pośrednimi czy wyjściowymi elementami nawijanymi, dzięki czemu ten przedwzmacniacz jest niezwykle szybki i radzi sobie z nawet najbardziej subtelnymi i szczegółowymi niuansami muzycznymi. Wyjątkowa jakość, imponujące krzywe reakcji oraz zdumiewająca przejrzystość w czteromodułowym modelu Quattro line / phono w standardzie użyto 4 rosyjskich lamp NOS 6H23N. Z tyłu urządzenia znajduje się także przełącznik masy (ground lift), który rozwiązuje problem zakłóceń poprzez odłączenie masy sygnałowej od uziemienia. Zalecamy podłączenie urządzenia za pomocą naszych kabli z serii Electron.

 

Impedancja: 47 K / 100 Ohms

Czułość: >1.1V Line

Czułość Ref: 0.4mV MC Phono

Zniekształcenia @ 1V: <0.010%

Odstęp od zakłóceń (CCIR): <80 dB Phono

Pasmo przenoszenia: 20 – 205KHz ±1 dB RIAA

Odstęp od szumów: >70 dB

Wejścia: 1 x MC Phono, 3 x Line Level, 1 x tape

Wyjścia: 2 x Main Out, 1 x tape

Pobór mocy: 25 Watów

Lampy: 4 x 6H23N lub 4 x E88CC

Wymiary: 42cm gł.; 23 cm szer.; 16 cm wys.

Waga: 6 kg (przedwzmacniacz), 7 kg (zasilacz)

Bezpiecznik: 500mA/240V

Gwarancja: 2 lata (urządzenie); 6 miesięcy (lampa)

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Audion Premier Quattro Pre-amp (4 Box Version)
star star star star star