Nowy koszyk 0 PLN

Premier Phono Stage MM Pre-amps AUDION

Dostępność: Dostępny na zamówienie
5 875,00 PLN
brutto
4 776,42 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Kod EAN
  2310000000527
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Przedwzmacniacz gramofonowy Audion Premier Phono Stage MM zbudowany jest na wysokiej klasy płytkach pcb. Jak wszystkie wzmacniacze Audiona został wykonany ręcznie. Podstawa zrobiona jest z aluminium pomalowanego proszkowo na kolor czarny, podobnie jak pokrywa transformatorów .Górna płyta została wykończona polerowaną stalą nierdzewną.

 

Scena dźwiękowa oferowana przez ten przedwzmacniacz gramofonowy jest niezwykle duża, dająca wgląd w trójwymiarową strukturę nagrania. Wszyscy muzycy są dokładnie i precyzyjnie umiejscowieni w przestrzeni. Szumy tła są całkowicie „czarne”. Rozdzielczość jest zdumiewająca, z absolutnie przekonującą głębią nawet na bardzo niskich poziomach głośności. Audion Premier MM nie upiększa złych nagrań, ale dodaje blasku wybitnym nagraniom, i zachowuje tonalności, rytm i poczucie przestrzeni. Brzmienie można określić jako wybitnie neutralne, ale nie sterylne, za ciepłe lub lampo podobne.

 

Dopasowanie wzmacniacza

 

Przedwzmacniacz gramofonowy Audion Premier MM nadaje się najlepiej do stosowania z wkładkami MM posiadającymi standardowy lub niski poziom wyjściowy. Przedwzmacniacz idealnie współpracuje z kablami połączeniowymi Proton. Jest kompatybilny z większości dostępnych wkładek gramofonowych typu MM. Nie wymaga również aż tak bardzo dokładnego dopasowania jak w przypadku innych produktów stosujących w aplikacji transformator. Do wyboru są dostępne także różne opcje i standardy wykonania. Można zamówić również wersję w wykonaniu H/W.

 

Jakość zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz

 

Przedwzmacniacz gramofonowy pracuje w aktywnej klasie A, używając aplikacji beztransformatorowej, co oznacza bardzo proste dopasowanie. Jest to znacznie mniej krytyczne wobec pojemności, rezystancji, indukcyjności , impedancji i reaktancji, co skutkuje uproszczeniem procesu dopasowywania. W przypadku stosowania konstrukcji transformatorowej dopasowanie normalnie przebiega wieloetapowo.

Przedwzmacniacz wykorzystuje rosyjski lampy 6H23N NOS, posiada również przełącznik uziemienia masy z tyłu obudowy, aby pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z uziemieniem.

 

Czułość Ref: 2.0mV MM

Zniekształcenia @ 1V: <0.015%

Odstęp od zakłóceń (CCIR): <80 dB

Pasmo przenoszenia: 11 – 185KHz ±1 dB RIAA

Odstęp od szumów: >70 dB

Wejścia: 2 x 1 Phono MM

Wyjścia: 2 x Main Out

Pobór prądu: 12 Watów

Lampy: 2 x 6922 lub E88CC

Wymiary: 42cm gł.; 23 cm szer.; 16 cm wys.

Waga: 6 kg

Bezpiecznik: 500mA/240V

Gwarancja: 2 lata (urządzenie); 6 miesięcy (lampa)

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Kod EAN
  2310000000527

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Premier Phono Stage MM Pre-amps AUDION
star star star star star