Nowy koszyk 0 PLN

Audion Premier Phono Stage MC Pre-amps

Przeglądasz ofertę archiwalną
5 176,00 PLN
brutto
4 208,13 PLN
netto
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Kod EAN
  2310000000510
 • Opis towaru
 • Cechy towaru

Opis towaru

Lampowy transformator doposowujący do wkładek typu MC.

 

Przedwzmacniacz Audion Premier z ruchomą cewką został wykonany ręcznie, a wszystkie połączenia zrobione są na sztywno, punkt po punkcie. Cała obudowa i osłona transformatora jest wykonana z czarnego aluminium malowanego proszkowo. Górna płyta oraz firmowa tabliczka są ze stali nierdzewnej wypolerowanej na wysoki połysk. Audion MC jest urządzeniem aktywnym klasy A. Jego zasilacze wzmacniają niskie napięcie wkładek z ruchomą cewką, tak aby było zbliżone do normalnego napięcia jakie występuje przy wkładkach z ruchomym magnesem. Aby jeszcze bardziej wzmocnić i skorygować sygnał, potrzebny będzie przedwzmacniacz MM z ruchomym magnesem. Ten przedwzmacniacz MC został specjalnie zaprojektowany z myślą o wkładkach o najniższym poziomie wyjściowym dostępnych obecnie na rynku!!! Zastosowano w nim te same, zaawansowane obwody własne co w światowej klasie modelu Quattro. Ponieważ jest to urządzenie beztransformatorowe, zapewnia wyjątkową prędkość i rozdzielczość. Urządzenie należy także podłączyć do przedwzmacniacza.

Scena dźwiękowa jest ogromna. Spadek wzmocnienia przy wartościach granicznych jest niewyczuwalny. Wybitna rozdzielczość z przekonującą głębią nawet przy niskim poziomie głośności. Sprawia, że nagrania ożywają, a słuchacz znajduje się w samym centrum muzycznego spektaklu.

 

Dobór wzmacniacza

 

Ten przedwzmacniacz z ruchomą cewką najlepiej współpracuje z wkładkami typu MC ze standardowym lub niskim poziomem wyjściowym. Tworzy doskonałe połączenie z naszymi kablami z serii Electron. Przedwzmacniacz ten dobrze współpracuje z większością wkładek, a ponieważ jest aktywny, nie wymaga tak dokładnego dopasowania jak w przypadku urządzeń transformatorowych. Model ten ma możliwość rozbudowy – szczegóły znajdziesz na końcu. Wykorzystano tu połączone na sztywno monoblocki.

 

Jakość w każdym calu

 

Przedwzmacniacz MC to aktywne urządzenie klasy A o budowie beztransformatorowej, dzięki czemu dopasowanie sprzętu jest bardzo łatwe. Nie jest wymagane tak dokładne dopasowanie pojemności, rezystancji, impedancji, indukcyjności czy reaktancji, jak w przypadku standardowych przedwzmacniaczy MC.

W przedwzmacniaczu Phono MC użyto rosyjskich lamp NOS 6H23N. Z tyłu urządzenia znajduje się także przełącznik masy (ground lift), który rozwiązuje problem zakłóceń poprzez odłączenie masy sygnałowej od uziemienia. Zalecamy podłączenie przedwzmacniacza za pomocą naszych kabli Proton.

 

Czułość Ref0.40mV MC

Zniekształcenia @ 1V<0.015%

Odstęp od zakłóceń (CCIR)<80 dB

Pasmo przenoszenia10 – 205 KHz ±1 dB RIAA

Odstęp od szumów>70 dB

Wejścia2 x 1 Phono MC

Wyjścia2 x Main Out

Pobór prądu12 Watów

Lampy2 x 6H23N lub E88CC

Wymiary42cm gł.; 23 cm szer.; 16 cm wys.

Waga 7 kg

Bezpiecznik500mA/240V

Gwarancja rozruchowa 14 dni TOWAR Z EKSPOZYCJI

 

Cena katologowa 5 176,00 zł

 

 

 

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Kod EAN
  2310000000510