Nowy koszyk 0 PLN

Audion Premier Line/Phono Plus (dawny 2.0) Pre-amps

 • Promocja
 • Wyprzedaż
 • Rekomendacja sprzedawcy
Dostępność: Od ręki
18 210,00 PLN
brutto
14 804,88 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Kod EAN
  3000000003770
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Audion Premier Line z osobnym przedwzmacniaczem gramofonowym z ruchomym magnesem wykonano na wysokiej jakości płytce drukowanej. Podobnie jak wszystkie nasze wzmacniacze, został on zrobiony ręcznie. Cała obudowa i osłona transformatora jest wykonana z czarnego aluminium malowanego proszkowo. Górna płyta oraz firmowa tabliczka są ze stali nierdzewnej wypolerowanej na wysoki połysk.

 

Przedwzmacniacz Audion Premier Line / phono 2.0 jest urządzeniem aktywnym klasy A. Posiada 4 wejścia linowe oraz przedwzmacniacz gramofonowy typu MM, z możliwością przełączania z poziomu przedniego panelu, 2 wyjścia liniowe oraz bezpośrednie, stałe wyjście magnetofonowe. Ten sprzęt posiada wszystkie wyżej wspomniane zalety przedwzmacniacza gramofonowego MM. Dwumodułowa konstrukcja sprawia, że zasilacz umieszczony jest osobno, co przekłada się na cichszą pracę i lepszy dźwięk.

 

Scena dźwiękowa jest niezwykle plastyczna i stonowana. Spadek wzmocnienia przy wartościach granicznych jest niewyczuwalny. Wybitna rozdzielczość z przekonującą głębią nawet przy niskim poziomie głośności. Sprawia, że nagrania ożywają, a słuchacz znajduje się w samym centrum muzycznego spektaklu. Przedwzmacniacz gramofonowy jest identyczny jak w wersji samodzielnej, o budowie beztransformatorowej, dzięki czemu jest niezwykle szybki i płynny.

 

Dobór wzmacniacza

 

Ten buforowy przedwzmacniacz liniowy 2.0 z wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym typu MM świetnie współpracuje z naszymi końcówkami mocy. Tworzy doskonałe połączenie z naszymi kablami z serii Electron. Model ten ma możliwość rozbudowy – szczegóły znajdziesz na końcu. Jest to bardzo dobry przedwzmacniacz, który można zastosować jako buforowy kontroler głośności z dowolnymi wzmacniaczami innych producentów, gdzie nie ma regulacji głośności lub z dowolnym wzmacniaczem, gdzie potrzebna jest regulacja głośności i przedwzmacniacz gramofonowy. Zalecamy korzystanie z urządzenia z dowolnym wzmacniaczem Audion pośredniej lub wysokiej częstotliwości.

 

Jakość w każdym calu

 

Podobnie jak we wszystkich naszych przedwzmacniaczach, w modelu tym zastosowano budowę beztranformatorową, a katoda nie jest sprzężona z żadnymi wejściami ani pośrednimi czy wyjściowymi elementami nawijanymi, dzięki czemu ten przedwzmacniacz jest niezwykle szybki i radzi sobie z nawet najbardziej subtelnymi i szczegółowymi niuansami muzycznymi. Wyjątkowa jakość, imponujące krzywe reakcji oraz zdumiewająca przejrzystość

W modelu 2.0 line / phono w standardzie użyto 2 rosyjskich lamp NOS 6H1N-EB i 2 lamp 6H23N. Z tyłu urządzenia znajduje się także przełącznik masy (ground lift), który rozwiązuje problem zakłóceń poprzez odłączenie masy sygnałowej od uziemienia. Zalecamy podłączenie urządzenia za pomocą naszych kabli z serii Proton lub Electron.

 

Impendancja47K/ 254 Ohms

Czułość>1.1 V Line

Czułość Ref2mV Phono

Wzmocnienie46 db

Zniekształcenia @ 1V <0.010%

Odstęp od zakłóceń (CCIR)<100 dB < 80dB Phono

Pasmo przenoszenia11 – 165KHz ±1 dB RIAA

Odstęp od szumów>70 dB

Wejścia4 x Line Level, 1 x tape, 1 x Phono

Wyjścia2 x Main Out, 1 x tape

Pobór mocy12 Watów

Lampy4 x 6H23N lub E88CC

Wymiary42cm gł.; 23 cm szer.; 16 cm wys.

Waga 6 kg

Bezpiecznik500mA/240V

 

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Kod EAN
  3000000003770

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Audion Premier Line/Phono Plus (dawny 2.0) Pre-amps
star star star star star