Nowy koszyk 0 PLN

PIXEL PORT 5V (55W) Enttec

Dostępność: Dostępny na zamówienie
2 147,00 PLN
brutto
1 745,53 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

ENTTEC przedstawia kolejny wytrzymały i kompaktowy sterownik LED, sterowany przez Ethernet. Pixel Port jest wyposażony w wiele funkcji, aby zażądzać każdym pikselem/chipem dostępnym w twoim arsenale.

 

Ta solidna jednostka została stworzona z myślą o "życiu w drodze", może działać bezpośrednio z danych Art-Net, sACN lub ESP, umożliwiając łatwe włączanie projektów pikselowych wszystkich rozmiarów do instalacji "na żywo".

 

Pixel Port jest dostarczany w komplecie z wyjściami i wejściami etherCON i powerCON, obsługuje szeroką gamę protokołów i jest dostępny jako produkt 5, 12 i 24 V. Jest również montowany w stelażu, kratownicy, DIN i można go zamontować na dowolnej powierzchni (z opcjonalnym zestawem uniwersalnych uchwytów), co pozwala na bezproblemową integrację z dowolną, wysokiej jakości instalacją.

 

Tryb Direct pozwala kontrolować każdy piksel indywidualnie dla nieskończonych możliwości twórczych, podczas gdy tryb autonomiczny zawiera 14 presetów zaprojektowanych w celu zaprezentowania tego, co najlepsze może osiągnąć taśma / moduły. Otrzymujesz również sześć pustych slotów użytkownika, dzięki którym możesz przechowywać własne pokazy.

 

Każde urządzenie może zasilać i wysterować do 340 pikseli RGB. Jeśli to ci nie wystarcza, po prostu połącz jeden Pixel Port z innym i kontynuuj, aż wszystkie piksele zostaną połączone.

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla PIXEL PORT 5V (55W) Enttec
star star star star star