Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Zapytanie o wycenę

Nowy koszyk 0

MONCHA.BOX 2 Showtacle

Przeglądasz ofertę archiwalną
 • Kod EAN
  3000000011607
 • Wysokość
  0 cm
 • Długość
  0 cm
 • Szerokość
  0 cm
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Dodaj do porównaniaPorównaj
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Przejdź do porównywania

Opis towaru

Moncha.box 2 - ILDA Ethernet / Art-Net / DMX512 / samodzielny kontroler pokazów laserowych

 

- Wysoka wydajność, do 100 000 pps (punktów na sekundę)

- Karta microSD do kompletnych pokazów laserowych

- Art-Net, sterowanie DMX 512

- Tryb samodzielny

- Praktyczna konfiguracja sieciowa

 

Moncha.box 2 to nasz najpotężniejszy kontroler pokazów laserowych. Pozwala na sterowanie dowolnym projektorem laserowym ze standardowym  wejściem ILDA .

To kontroler pokazów laserowych 4 w 1, ponieważ możesz go używać z oprogramowaniem komputerowym , używając  Art-Net ,  DMX 512  lub nawet w  trybie samodzielnym .

 

Dołączona karta SD jest pełna wskazówek dotyczących pokazów laserowych, a nawet kompletnych pokazów laserowych. Dzięki temu Moncha.box 2 możesz używać nawet bez komputera do wykonywania wysokiej jakości pokazów laserowych.

 

Oprogramowanie Moncha wliczone w cenie Moncha.box 2. Może być używany do tworzenia pokazów laserowych nawet ponad 30 indywidualnych systemów laserowych.

 

Sterowanie do 32 laserów

 

moncha

 

Możesz kontrolować do 32 niezależnych laserów w nowej Moncha 5. Możesz  narysować jedną scenę w pierwszym laserze i zupełnie inną scenę w drugim laserze . W tym celu dostępne jest narzędzie wielolaserowe.

 

Ustawienia wstępne animacji scen

To ogólnie biblioteka animacji. Możesz połączyć wiele typów animacji w jedną scenę. To naprawdę szybki sposób na tworzenie nowych scen pokazów laserowych.

presets

 

Mapowanie ekranu

Ta funkcja jest dostępna dla oprogramowania Fiesta od dłuższego czasu.

Ale zaktualizowaliśmy również ustawienia urządzenia Moncha do wersji 5.

Mapowanie ekranu  pozwala pokryć prawie każdą powierzchnię logo, tekstem lub animacją lasera .

screen mapping

Użyj wielu wcześniej przygotowanych efektów

Chcesz móc skorzystać z wielu przygotowanych wcześniej efektów? Nie miałeś czasu na tworzenie efektów? A może po prostu chcesz ukończyć swój własny szybki pokaz w kilka sekund? W takim przypadku z pewnością docenisz 400 różnych efektów abstrakcyjnych, punktowych, tekstowych i animacyjnych, które przygotowaliśmy  dla Ciebie bezpłatnie.  Proszę, po prostu pobierz go i prześlij na swoją kartę SD.

 

Każdy z programów, przygotowany do bezpłatnego użytku, został dostosowany do konkretnej piosenki - nie jest to po prostu przypadkowe przełączanie różnych efektów. Pełną listę 182 programów, utworów i autorów można znaleźć w sekcjach pobierania w sekcji Pliki do  pobrania - pokazy Moncha .

 

moncha sw cube

Sterowanie Midi i ArtNet

Możesz kontrolować wszystkie funkcje oprogramowania Moncha za pomocą protokołu Midi lub ArtNet. Dzięki temu możesz używać Monchy nawet w dużych programach telewizyjnych, takich jak Mam Talent lub X-Factor.

apc

 

Niesamowita wizualizacja laserowa 3D

Nie musisz kupować żadnego specjalnego oprogramowania do wizualizacji

Nowy, przyspieszony podgląd lasera pokaże Ci, jak będzie wyglądał Twój ostateczny pokaz lasera nawet bez laserów! Oczywiście jest bezpośrednio zintegrowany z oprogramowaniem Moncha, więc nie musisz kupować i konfigurować drogiego, skomplikowanego oprogramowania do wizualizacji.

 

Po prostu otwórz obraz tła, ustaw położenie laserów i jesteś gotowy do zaprezentowania pokazu laserowego klientowi.

 

Pokaz laserowy zsynchronizowany z muzyką

Chcesz przygotować pokaz laserowy do konkretnego utworu, ale nie wiesz jak to zrobić? Z oprogramowaniem Moncha każdy sobie z tym poradzi w kilka minut. Po prostu stwórz własne efekty lub skorzystaj z gotowych. Umieść je na osi czasu i naciśnij przycisk odtwarzania! Podgląd fali i podgląd czasu są dostępne w Moncha 5 i nowszych.

 

Prosty interfejs z wieloma możliwościami

Każdy użytkownik może szybko zrozumieć, jak grać wcześniej przygotowane przedstawienie lub efekty. A wprowadzenie kilku prostych zmian jest szybkie i odważne. Dwa kliknięcia myszką i proste zmiany!

 

Dzięki oprogramowaniu Moncha możesz łatwo poprawić swoje stare efekty lub stworzyć zupełnie nowe. Możesz tworzyć różnorodne abstrakcyjne efekty, kształty geometryczne, a nawet teksty. Jeśli chcesz animacji i bardziej złożonych obrazów, nasze oprogramowanie Quazar może być właśnie dla Ciebie.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć i edytować efekty, a także jak efektywnie pracować w programie Moncha, odwiedź naszą sekcję tutoriali dotyczącą oprogramowania Moncha.

 

Dołączone oprogramowanie do rysowania

Chcesz stworzyć własne logo lub grafikę? Nigdy wcześniej nie było prostszego narzędzia do rysowania niż Quazar. Po prostu ustaw obraz tła i użyj go jako wzoru do logo lub rysunku. Użyj standardowych narzędzi do rysowania.

 

Transformacje macierzy

Czy używasz oprogramowania Moncha do jednoczesnego sterowania wieloma laserami? Następnie możesz wypróbować te gotowe transformacje (możesz wybrać spośród 44 różnych), które pomogą Ci zmienić efekt na każdym laserze w ciągu kilku sekund. To jest jak efekt grupowy dla wszystkich twoich laserów.

 

Poniżej możesz zobaczyć wybór dostępnych transformacji:

 

Jasność

Rozmiar

Przełącznik jasności

Pozycja

Ustaw pionowo

Rozmiar basu

Ustaw kwadrat

Przełącznik obrotu

Wstrząsnąć X

i wiele więcej

 

 

Prawdziwą moc tworzenia nowych pokazów laserowych zapewnia oprogramowanie Fiesta na komputery Mac . Licencję na to oprogramowanie można kupić dla urządzenia Moncha.box 2.

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23,00%
 • Kod EAN
  3000000011607
 • Wysokość
  0 cm
 • Długość
  0 cm
 • Szerokość
  0 cm

Opinie

Masz ten towar?
Aby dodać opinię i ocenić towar musisz być zalogowany.
star star star star star