Nowy koszyk 0 PLN

Audion Golden Night Single Ended 300B

Dostępność: Dostępny na zamówienie
30 511,00 PLN
brutto
24 805,69 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Samozerujący się model Audion Golden Night Single Ended 300B o konstrukcji monoblock należy do naszej najbardziej zaawansowanej linii końcówek mocy, w których wykorzystano dobrze znane lampy 300B. Wzmacniacz ten jest wykonany ręcznie przy wykorzystaniu solidnych, srebrnych przewodów 5x9 w niektórych ścieżkach audio. Jeśli tylko to możliwe, korzystamy z komponentów pochodzących z Europy lub Stanów Zjednoczonych, unikając gorszych, chińskich podzespołów.

 

Ten stereofoniczny wzmacniacz triodowy o konstrukcji monoblock ma zerowe sprzężenie zwrotne. Cała obudowa i osłona transformatora jest wykonana z czarnego aluminium malowanego proszkowo. Górna płyta oraz firmowa tabliczka są ze stali nierdzewnej wypolerowanej na wysoki połysk.

 

Dobór wzmacniacza

 

Model Golden Night, posiadający srebrne przewody i duży kondensator polipropylenowy, jest w stanie odtworzyć nawet najdrobniejsze detale i niuanse muzyczne, dużo bardziej szczegółowe niż w przypadku serii Silver Night.

 

Wzmacniacz Golden Night SCSE wyposażono w lampy JJ 300B, ale na życzenie dostępna jest także wersja z lampami PX25. Wzmacniacz ten najlepiej współpracuje z głośnikami o efektywności 89 dB lub większej. Tworzy doskonałe połączenie z naszymi kablami z serii Electron. Wzmacniacz posiada moc 10 watów przy 8 omach z lampą 300B. Model ten ma możliwość rozbudowy – szczegóły znajdziesz na końcu.

 

Jakość w każdym calu

 

Ponieważ urządzenie posiada regulację głośności na przednim panelu oraz wejścia mono z tyłu, oznacza to, że nie trzeba podłączać przedwzmacniacza, ale jest on zalecany. Wszystkie te wzmacniacze posiadają automatyczny dobór prądu podkładu lamp. Mogą współpracować z niemal dowolnymi lampami 300B (urządzenie wyposażono w lampy JJ 300B). Samozerująca końcówka mocy Golden Night Anniversary Single Ended 300B klasy A posiada wyjścia 4 i 8 omów oraz wejścia mono. Zdjęcie wnętrza modelu o poziomie 8.

 

Golden Night SCSE to końcówka mocy klasy A ze stałymi połączeniami (Air Wired©), o konstrukcji monoblock. Wykonana jest z części pochodzących z Europy i Stanów Zjednoczonych. Staramy się unikać chińskich podzespołów. Nasze transformatory wyjściowe są nawijane przez nas, zgodnie z wyznaczonymi przez nas standardami, a wiele podzespołów jest wykonywanych przez nas lub specjalnie na nasze zamówienie. Użyte lampy to JJ 300B oraz nasze własne lampy Audion CVX100 i CVX120 jako lampy wejściowe i końcowe. Wzmacniacz został stworzony z myślą o finezji, przetwarzaniu danych, głębi ostrości i muzykalności.

 

Moc wyjściowa2 x 10 W Class A przy 8 Ohm 240 AC

Obciążenie4-8 Ohm

Czułość Ref150mV

Zniekształcenia @ 1W0,1%

Odstęp od szumów przy pełnej mocy < (CCIR)<- 90 dB

Pasmo przenoszenia10 > 38 KHz ±3 dB RIAA

Pobór mocy99 W x 2

Lampy( 1 x 300B, 1 x CVX120, 1 x CVX100) x 2

Zalecana efektywność kolumn głośnikowych89 dB

Wymiary42cm gł.; 23 cm szer.; 19 cm wys.

Waga 11 kg

Bezpiecznik500mA/240V

Gwarancja2 lata (urządzenie); 6 miesięcy (lampa)

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Audion Golden Night Single Ended 300B
star star star star star