Nowy koszyk 0 PLN

FB 4 QS STANDARD PANGOLIN

Dostępność: Dostępny na zamówienie
3 001,00 PLN
brutto
2 439,84 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
  • Podatek VAT
    23%
  • Waga
    0kg
  • Opis towaru
  • Cechy towaru
  • Opinie

Opis towaru

FB4 Standard to nowy sprzęt sieciowy firmy Pangolin, który otwiera zupełnie nowy świat możliwości profesjonalnego sterowania pokazami laserowymi. FB4 Standard umożliwia uruchamianie pokazów laserowych w pełnej konfiguracji sieciowej (przy użyciu standardowego kabla CAT5 lub CAT6). Może być również sterowany za pomocą ArtNet i posiada wbudowaną pamięć karty SD (do automatycznego odtwarzania pokazu). Możesz obsługiwać FB4 Standard z konsoli oświetleniowej, komputera PC lub w trybie automatycznym. Pełnokolorowy wyświetlacz OLED w FB4 Standard zapewnia również kontrolę nad różnymi ustawieniami projektora (w tym kolorami, bezpieczeństwem, korekcją geometryczną i nie tylko). FB4 Standard jest również dostarczany z wielokrotnie nagradzanym oprogramowaniem do sterowania laserem QuickShow, całkowicie ZA DARMO.

 

Sterowanie pokazem laserowym dla każdego!

Potężne, niedrogie i łatwe w użyciu… QuickShow to wiodące na świecie oprogramowanie do sterowania pokazami laserowymi, które pomogło tysiącom klientów takim jak Ty w tworzeniu oszałamiających pokazów i prezentacji laserowych. Ten BEZPŁATNY program zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia pięknych treści laserowych w zaledwie kilka sekund (efekty wiązki laserowej, grafika, logo i tekst). Nie musisz martwić się o skomplikowane programowanie, aby ożywić swoje laserowe wizje. Bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem w laserach, czy doświadczonym profesjonalistą, QuickShow ożywi Twój styl artystyczny w pięknym świetle lasera.

 

Teraz TY możesz korzystać z tej samej technologii sterowania laserem, jak obecnie wiodące firmy produkcyjne i FX.

 

 

 

 

 

Piękne treści na wyciągnięcie ręki

Jeśli lubisz prostotę i nie chcesz zajmować się programowaniem, pokochasz QuickShow. Oprogramowanie zawiera prawie 2000 sztuk laserowych clipartów magazynowych i setki DARMOWYCH pokazów laserowych. Po prostu kliknij pamięć lub pokaz, który chcesz wyświetlić, i jesteś gotowy do pracy w ciągu kilku sekund.

 

Pangolin Cloud…

Nowa, innowacyjna chmura Pangolin zapewnia niemal nieskończony strumień świeżej zawartości do wyboru. Wszystko można łatwo pobrać bezpośrednio w oprogramowaniu. Jako artysta możesz również stworzyć swój własny profil i projektować własne pokazy laserowe i treści, aby udostępniać je lub sprzedawać innym.

 

Szybkie narzędzia do niestandardowych kreacji laserowych

Wraz z rozwojem programu QuickShow możesz chcieć tworzyć własne treści laserowe (takie jak efekty wiązki laserowej,

tekst, grafika lub logo laserowe). Łatwe w użyciu narzędzia QuickTools wewnątrz oprogramowania pozwalają na zaprojektowanie tego

treści i ożyw ją za pomocą lasera. Jak wspomniano poniżej, istnieje osiem różnych QuickTools.

 

Quick Text - łatwe tworzenie tekstu laserowego w kilka sekund

 

 

Quick DMX - Kontroluj QuickShow za pomocą DMX

 

 

Quick Shape - Projektuj wiązkę i abstrakcyjne efekty

 

 

Quick Timeline - Twórz programy na osi czasu z muzyką

 

 

Quick Trace - Szybkie tworzenie logo laserowych

 

 

Quick Caputre - łatwe łączenie obrazów laserowych

 

 

Quick Targets - stworzono zabawne sekwencje wiązek docelowych

 

 

Quick FX - oszałamiające efekty laserowe, stosowane natychmiast

 

 

Zobacz narzędzia QuickTools w akcji: