Nowy koszyk 0 PLN

FB 4 QS PANGOLIN

Dostępność: Dostępny na zamówienie
3 001,00 PLN
brutto
2 439,84 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

FB4 jest to nowa, sieciowa platforma sprzętowa z firmy Pangolin, która ustawia przemysł oświetleniowy i pokazów laserowych na nowym, wyższym poziomie.

 

Zastrzeżony protokół sieciowy i modułowa konstrukcja sprawia, że FB4 jest doskonałą platformą do sterowania wielkoformatowych pokazów laserowych i produkcji multimedialnych.

FB4 daje także projektantom pokazów laserowych i oświetlenia wiele opcji konfiguracyjnych, dzięki czemu łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej, FB4 może współpracować z innymi popularnymi urządzeniami produkcyjnymi (w tym konsole oświetlenia, wideo, oświetlenia DMX, etc.).

 

Opis Produktu

Kontroler FB4 jest kompatybilny zarówno z oprogramowania Quick Show jak i BEYOND.

Główny moduł FB4 posiada pełno kolorowy wyświetlacz OLED, gniazdo Ethernet i gniazdo karty SD (z obsługą do 64 GB).

Do modułu głównego FB4 można dołączyć dodatkowe moduły DMX i ILDA, w przypadku potrzeby bardziej zaawansowanych rozwiązań.

Wbudowany w FB4 wyświetlacz OLED oferuje szereg narzędzi, które pomagają uczynić tworzenie i kontrolowanie pokazów laserowych łatwiejszym niż kiedykolwiek wcześniej - Są to ustawienia bezpieczeństwa, kolorów i palet, korekcji geometrycznej, ustawień systemowych i sieciowych, rozmiar, pozycja, obrót, i więcej..

 

Uniwersalna platforma FB4 jest kompatybilny z wszystkimi głównymi protokołami danych, w tym ILDA, DMX, ARTNET i OSC. FB4 może być sterowany bezpośrednio z komputera, za pomocą oprogramowania Pangolin Quick Show lub BEYOND. Można również stworzyć treści w Quick Show lub w BEYOND, a następnie wgrać je do karty SD w FB4, da to możliwość kontrolowania zawartości zdalnie za pomocą konsoli sterowania oświetleniem lub sterownika DMX.

 

FB4 działa także w trybie "auto", można wgrać treści na kartę SD, a następnie wywołać je za pomocą wyświetlaczem OLED, bez potrzeby korzystania z komputera lub konsoli (idealne dla stałych instalacji). Funkcja automatycznego odtwarzania zawiera również wewnętrzny zegar, umożliwiający odtwarzanie pokazów i treści automatycznie, bez konieczności fizycznego naciskania "PRESS PLAY".

W przypadku zakupu z Quick Show, FB4 pracuje, jako wyjście, ale może być wykorzystane też, jako wyjście "slave" z oprogramowaniem BEYOND. Pomaga to obniżyć koszty przy produkcji wielkoformatowych pokazów laserowych, nie ma konieczności kupowania wszystkich FB4 z BEYOND.

 

FB4 sprzedawany jest w czterech wersjach:

•FB4 Standard – zawiera moduł główny, wyświetlacz OLED, gniazdo Ethernet, kartę SD

•FB4 DMX – zawiera moduł główny, wyświetlacz OLED, gniazdo Ethernet, kartę SD DMX

•FB4 ILDA – zawiera moduł główny, wyświetlacz OLED, gniazdo Ethernet, kartę SD, moduł ILDA-in i ILDA- through

•FB4 MAX– zawiera moduł główny, wyświetlacz OLED, gniazdo Ethernet, kartę SD, DMX, moduł ILDA-in i ILDA- through

 

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla FB 4 QS PANGOLIN
star star star star star