Nowy koszyk 0 PLN

Techniks EAH-T700E-K Słuchawki stereofoniczne klasy premium

Dostępność: Dostępny na zamówienie
4 244,00 PLN
brutto
3 450,41 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Słuchawki stereofoniczne klasy premium EAH-T700

Najwyższa jakość muzyki w Twoich uszach. Ciesz się reprodukcją dźwięku o szerokiej częstotliwości i doskonałej czystości, korzystając z najnowszych formatów o wysokiej rozdzielczości.

 

 

System przetworników umieszczonych pod kątem.

Przetwornik dynamiczny 50 mm i super tweeter 14 mm umieszczone pod optymalnymi kątami sprawiają, że cała struktura uzyskuje naturalną orientację dźwięku i umożliwia wyeliminowanie zakłóceń dźwięku między przetwornikami, a w efekcie osiągnięcie płynnej reprodukcji w szerokim zakresie częstotliwości z odpowiednim balansem.

 

Dynamiczny przetwornik 50 mm z zaawansowaną membraną MLF.

Dynamiczny przetwornik 50 mm, który reprodukuje główny zakres częstotliwości, wykorzystuje membranę MLF (wielowarstwowa folia) o opalizującym, błyszczącym wykończeniu. Membrana została wykonana z kilkuset warstw folii, zapewniając bardzo niski poziom rezonansu i reprodukując dźwięk o wysokiej czystości. Ta precyzyjnie zaprojektowana konstrukcja umożliwia emisję realistycznego dźwięku. Oprócz tego, nowo zaprojektowane układy magnetyczne wygładzają przepływ zagęszczenia magnetycznego, a także przepływ powietrza powodowany przez drgania membrany. Zapewnia to potężny dźwięk o szerokim zakresie.

 

Super tweeter o wysokiej rozdzielczości.

Aby możliwa była realistyczna reprodukcja rozbudowanej sceny dźwiękowej i atmosfery specyficznej dla źródeł dźwięku o wysokiej rozdzielczości podczas ich nagrywania, niezbędna jest reprodukcja wysokich częstotliwości wykraczających poza słyszalny zakres. Z tego powodu słuchawki T700 wyposażono w super tweetery 14 mm w celu osiągnięcia bardzo wysokiego zakresu częstotliwości. Membrany wykorzystują aluminium o doskonałej szybkości reakcji. Ponadto unikatowa konfiguracja redukująca wibracje pozwala emitować realistyczny, wyrafinowany dźwięk ze źródeł o wysokiej rozdzielczości.

 

Struktura zapobiegająca wibracjom i odbiciom.

Aby całkowicie wyeliminować nadmierne wibracje, które powodują stłumienie dźwięku, w obudowie zewnętrznej wykorzystano aluminium, które cechuje się doskonałą sztywnością i tłumieniem drgań. Dynamiczny przetwornik jest mocno przymocowany do obudowy wewnętrznej przy użyciu materiału tłumiącego PN041 (PLA), a także przymocowany w swobodnej konstrukcji do płytki głośnika z przodu przetwornika. Ta struktura skutecznie eliminuje przenoszenie niepożądanych wibracji dynamicznego przetwornika na inne elementy, a w ten sposób podnosi czystość dźwięku. Z kolei powierzchnie płytki głośnika wewnątrz obudowy i wewnętrzne powierzchnie nauszników zostały obrobione maszynowo w celu zredukowania odbić. Dźwięk o wysokiej ostrości, który dociera do uszu, jest reprodukowany z najwyższym możliwym poziomem czystości od wibracji powietrza. Dołożono też wszelkich starań, aby zredukować odbicia.

 

Parametry techniczne EAH-T700

 

Typ słuchawek: Zamknięte

 

Zestaw głośników: 50 mm przetwornik dynamiczny + 14mm głośnik super wysokotonowy. Zaawansowana membrana z MLF / aluminiowa membrana

 

Pasmo przenoszenia: 3 Hz – 100 kHz

 

Czułość: 102 dB / mW

 

Impedancja: 28 Ohm

 

Maksymalna obciążalność (IEC): 1500 mW (IEC)

 

Przewód :1,2 m 4NOFC / 3,0 m  4NOFC

 

Wtyk:

• (1,2 m) mini-wtyk stereo, pokrywany złotem, kształt litery L - prosty kształt, odłączalny

• (3,0 m) mini-wtyk stereo, pokrywany złotem, prosty kształt - prosty kształt, odłączalny

 

Waga:

• Ok. 470 g (bez kabla)

• Ok. 515 g (z kablem 1,2 m)

 

Akcesoria: Adapter wtyku (3,5 mm›) 6,3 mm Futerał

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Techniks EAH-T700E-K Słuchawki stereofoniczne klasy premium
star star star star star