Nowy koszyk 0 PLN

DiscoScan 2,0 Lens PANGOLIN

Dostępność: Dostępny na zamówienie
1 211,00 PLN
brutto
984,55 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Teraz możesz znacznie zwiększyć pole skanowania swojego projektora laserowego za pomocą soczewki DiscoScan!

 

Soczewka DiscoScan 2.0 umożliwia przekształcenie projektora laserowego w „elektroniczną kulę lustrzaną”, która może skanować w dowolnym miejscu w promieniu 360 °. Konwencjonalne projektory laserowe są ograniczone i co najwyżej mogą skanować pod kątem około 60 ° na raz. Ta opatentowana technologia DiscoScan Lens umożliwia skanowanie w dowolnym miejscu w pełnym okręgu, 360 ° dookoła, wszystko na raz. Tak więc pojedynczy projektor laserowy może pokryć znacznie szerszy obszar projekcji. Żadne inne urządzenie nie może dać takich efektów, jakie są możliwe dzięki obiektywowi DiscoScan 2.0.

 

Pangolin oferuje również pełną linię projektorów kompatybilnych z DiscoScan.

 

Soczewka DiscoScan 2.0 to „elektroniczna kula lustrzana” do projektora laserowego i umożliwia pojedynczemu projektorowi pokrycie znacznie szerszego obszaru projekcji. Jeśli chcesz zwiększyć kąt skanowania i rzutować wiązki na obszar 180 ° x 360 °, DiscoScan jest odpowiedzią.

 

W dyskotece lub klubie nocnym często chcesz, aby belki wypełniły całą przestrzeń, ale czasami jest to trudne przy użyciu tradycyjnych laserów dostępnych na rynku. DiscoScan 2.0 to superszerokokątny obiektyw zaprojektowany specjalnie dla projektorów laserowych. Korzystając z soczewki DiscoScan, wiązki lasera mogą dotrzeć w dowolne miejsce na półkuli 360 °.

 

Na przykład umieść projektor wyposażony w DiscoScan w pobliżu środka swojego urządzenia oświetleniowego, skierowanego prosto w dół na parkiet, a wiązki uderzą we wszystkie cztery ściany, a także w każdy róg podłogi. Za pomocą obiektywu DiscoScan 2.0 możesz także tworzyć grafiki, tekst, logo i nie tylko.

 

Wyobraź sobie nazwę swojej dyskoteki lub wieczornego DJ-a, wyświetlaną na podłodze wraz z szeregiem wiązek!

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla DiscoScan 2,0 Lens PANGOLIN
star star star star star