Nowy koszyk 0 PLN

Audion Black Shadow Mk2 845 Mono block

Dostępność: Dostępny na zamówienie
39 435,00 PLN
brutto
32 060,98 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Spełniając oczekiwania klientów, firma Audion zdecydowała się przywrócić legendarną końcówkę mocy Black Shadow 845 o konstrukcji monoblock i mocy 25 watów w czystej klasie A. Nowy model Black Shadow posiada dodatkowy stopień buforowy, lepsze transformatory sieciowe i wyjściowe, łagodny start chroniący lampy i lepsze komponenty – oprócz tego ma też duży zasilacz z kondensatorem polipropylenowym oraz duże kondensatory obejściowe i odsprzęgające – wszystko to gwarantuje szybkie i płynne przejścia. Wzmacniacz ten posiada połączenia zrobione na sztywno, jest wykonany ręcznie, przy wykorzystaniu solidnych, srebrnych przewodów 5x9 w większości ścieżek audio (z wyjątkiem transformatora wyjściowego, wejścia RCA, gniazd głośnikowych i podstawek lamp).

 

Jeśli tylko to możliwe, korzystamy z komponentów pochodzących z Europy lub Stanów Zjednoczonych, unikając gorszych, chińskich podzespołów. Ten stereofoniczny wzmacniacz triodowy o konstrukcji monoblock ma zerowe sprzężenie zwrotne.

 

 • Dobór wzmacniacza

 

Wzmacniacz Black Shadow 845 SE standardowo wyposażono w lampy Shunguang 845, ale na życzenie dostępne są także wersje z wybranymi lampami typu 845. Wzmacniacz będzie współpracował z większością głośników o efektywności 83-4 dB. Tworzy doskonałe połączenie z naszymi kablami z serii Electron. Wzmacniacz posiada moc 25 watów przy 8 omach oraz wyjścia 4 i 8 omów. Model ten ma możliwość rozbudowy – szczegóły znajdziesz na końcu. Aby zapewnić jak najlepsze przejścia, w modelu tym wykorzystano prostowniki krzemowe. Całość została tak zaprojektowana, aby zapewnić spójną fazowo strukturę harmoniczną przy całym spektrum częstotliwości.

 

Lampy wyjściowe typu 845 posiadają bardzo dobrą wydajność, aby zapewnić niski poziom zakłóceń i optymalną jakość dźwięku. Mają także przedłużoną żywotność.

 

 • Jakość w każdym calu

 

Ponieważ oba monoblocki posiadają regulację głośności na przednim panelu oraz wejścia mono z tyłu, oznacza to, że nie trzeba podłączać przedwzmacniacza, ale jest on zalecany. Wszystkie te wzmacniacze posiadają automatyczny dobór prądu podkładu lamp. Wzmacniacze mogą współpracować z niemal dowolnymi lampami typu 845 (urządzenie wyposażono w lampy Shunguang 845). Końcówka mocy Black Shadow Single Ended 845 klasy A posiada wyjścia 4 i 8 omów oraz wejścia mono.

 

Wzmacniacz Black Shadow Single Ended 845 posiada połączenia zrobione na sztywno (Air Wired©) i jest urządzeniem klasy A o konstrukcji monoblock. Wykonany jest z części pochodzących z Europy i Stanów Zjednoczonych. Staramy się unikać chińskich podzespołów. Nasze transformatory wyjściowe są nawijane przez nas, zgodnie z wyznaczonymi przez nas standardami, a wiele podzespołów jest wykonywanych przez nas lub specjalnie na nasze zamówienie. Użyte lampy to Shunguang 845 oraz NOS E182 CC i rosyjskie lampy NOS 6H23N. Wzmacniacz został zaprojektowany pod kątem dużej mocy, przy czym jest bardzo muzykalny.

.

 

Moc wyjściowa2 x 25 W Class A przy 8 Ohm 240V AC

Obciążenie4-8 Ohm

Czułość Ref150mV

Zniekształcenia @ 1W0,1%

Odstęp od szumów przy pełnej mocy < (CCIR)<- 90 dB

Pasmo przenoszenia13 > 34 KHz ±3 dB RIAA

Pobór mocy240 W x 2

Lampy( 1 x 845, 1 x 6922, 1 x E182CC) x 2

Zalecana efektywność kolumn głośnikowych83 - 84 dB

Wymiary46 cm gł.; 26 cm szer.; 25 cm wys.

Waga 12 kg

Bezpiecznik500mA/240V

Gwarancja2 lata (urządzenie); 6 miesięcy (lampa)

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Audion Black Shadow Mk2 845 Mono block
star star star star star