Nowy koszyk 0 PLN

Audion Black Shadow Mk2 845 Mono block

Dostępność: Dostępny na zamówienie
43 605,00 PLN
brutto
35 451,22 PLN
netto
W magazynie: brak towaru
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
szt.
 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg
 • Opis towaru
 • Cechy towaru
 • Opinie

Opis towaru

Wzmacniacz Black Shadow 845 typu single ended, przewodowy (punkt-punkt), standardowo wyposażony jest w lampy Shuguang 845, ale na życzenie klienta może zostać dostarczony z innymi lampami 845. Wzmacniacz ten będzie współpracował z większością głośników o skuteczności powyżej 83 - 4db.  Black Shadow Mk2 dostarcza 25 W mocy w czystej klasie "A" przy 8 omach. Wzmacniacz posiada zarówno 4 jak i 8 omowe wyjścia.

 

Regulacja głośności na froncie obu monobloków oraz wejścia mono na tylnej ściance oznaczają, że przedwzmacniacz nie jest konieczny, jeśli korzystamy tylko z jednego źródła sygnału liniowego, ale zalecamy stosowanie przedwzmacniacza. Black Shadow jest automatycznie biasowany, co oznacza, że jest w stanie współpracować z niemal każdą lampą 845 (wzmacniacze wyposażone są w lampy Shuguang 845). Wzmacniacz ten jest pieczołowicie budowany ręcznie i okablowany od punktu do punktu przez naszych rzemieślników.

 

Aby zapewnić jak najszybszą reakcję na transjenty, zastosowano prostowanie półprzewodnikowe, a sam projekt i jego implementacja zapewnia spójną fazowo strukturę harmoniczną w całym spektrum częstotliwości. Zastosowane lampy wyjściowe 845 mieszczą się w granicach swoich parametrów, co zapewnia niski poziom zniekształceń i optymalną jakość dźwięku, jak również wydłużoną żywotność lamp. .

 

Nasze transformatory wyjściowe są nawijane na miejscu, zgodnie z naszymi rygorystycznymi standardami, a wiele komponentów jest wykonywanych przez nas lub specjalnie dla nas. Używamy lamp Shuguang 845, NOS E182CC i NOS Russian 6H23N.  Black Shadows zostały zaprojektowane z myślą o trudnych obciążeniach, dużej, a jednocześnie bardzo muzykalnej mocy.

 

Wiele z naszych produktów high-end oferowanych jest z opcjami na zamówienie, w rzeczywistości wielu z naszych klientów, którzy zamawiają te produkty, ma pomysł na to, czego oczekują od swoich wzmacniaczy w zakresie ostatecznego brzmienia i ostatecznego wyglądu. Tak więc mając to na uwadze, możemy całkiem dobrze dopasować wzmacniacze high-end do Twoich wymagań. Możecie oczywiście skorzystać z naszej rekomendacji, bazując na swoim systemie.

 

Oferujemy podstawowy Black Shadow 2 z 3 opcjami rozbudowy (które są dostępne dla wszystkich wzmacniaczy), czyli klasami Insignia, Excelsior i Signature Reference.

 

Jest to doskonały punkt wyjścia i wiele osób decyduje się na taki pakiet, ponieważ jest to pakiet "z półki". Często jednak, gdy dopasowujemy wzmacniacz do własnych upodobań muzycznych, możemy zażyczyć sobie zmiany fabrycznych elementów na takie, które sprawdzą się w naszych uszach.

 

Specyfikacja

 

Moc: 2 x 25 Wat w klasie A przy 8 Ohm @240V AC

Zasilanie oparte na zasilaczach polipropylenowych.

Obciążenie: 4 - 8 Nominalne

Zniekształcenia @ 1 Watt - <0.1% bez sprzężenia zwrotnego

Czułość zmienna - zmienna >150mV na wyjściu pełnym

Impedancja - 47K liniowa

Faza - prawidłowa

szumów CCIR) - <90db

Charakterystyka częstotliwościowa: - 13Hz - 28KHz ±3 db

Waga: - 12kg na blok mono

Wejścia - 1 monofoniczne o poziomie liniowym na blok mono

Przód - regulator głośności Alps Blue Velvet

Pobór mocy: 240 W na blok mono

Lampy: 1 x Shugaung 845 & 1 xE182CC & 1 x 6H23N

Wymiary: 42cm głębokości, 23cm szerokości i 19cm wysokości

Bezpieczniki - Power 2A / 250V Slow blow & H.T. 500mA 250V Slow blow

US/Jpn Power 3.15A / 120V Slow blow i 1A / 120V Slow blow.

Gwarancja: 2 lata zwrotu do bazy. Lampy 6 miesięcy.

Cechy towaru

 • Podatek VAT
  23%
 • Waga
  0kg

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Audion Black Shadow Mk2 845 Mono block
star star star star star